Türkiye'ye Değer Gönüllüleri'nden Ağrı'daki okullara kitap desteği

  • Yazı boyutu
Türkiye'ye Değer Gönüllüleri'nden Ağrı'daki okullara kitap desteği

Türkiye'ye Değer Gönüllüleri'nden Ağrı'daki okullara kitap desteği

Türkiye'ye Değer Gönüllüleri, Ağrı Diyadin Türk Telekom İlk Öğretim Okulu ve Ağrı Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi'ne kitap yardımında bulundu.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Ağrı İl Müdürlüğü çalışanları topladıkları kitapları öğrencilere hediye etti. Türk Telekom Ağrı İl Müdürlüğü çalışanları, 100 temel eser, Türk ve dünya edebiyatından seçme eserler ve üniversiteye hazırlık kitaplarından oluşan kitap setlerini Ağrı Diyadin Türk Telekom İlk Öğretim Okulu ve Ağrı Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerine takdim etti.
     Türk Telekom'un, geleceğe yatırım anlayışı ile hayata geçirdiği Türk Telekom Okulları projesi kapsamında Türkiye'nin dört bir yanında 76 eğitim tesisi inşa edildi. Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile hayata geçirilen Türk Telekom Okulları projesi Türkiye'de eğitim alanında bugüne kadar hayata geçirilen en büyük kurumsal sosyal sorumluluk projelerinden biri olma özelliğine sahip. Türk Telekom Okulları projesi kapsamında, 30 bini aşkın öğrenci mode tesislerde eğitim görüyor.
     Açıklamada, Türk Telekom ailesi olarak eğitime her zaman büyük destek verdiklerini belirten Türk Telekom Ağrı İl Müdürü Hakan Özgür'ün, şu ifadelerine yer verildi:
     "Çocuklarımıza ve gençlerimize okuma alışkanlığı kazandıracak eserleri Türkiye'ye Değer Gönüllüleri olarak Ağrı'daki Türk Telekom Okulları'na ulaştırdık. Umuyoruz ki öğrencilerimiz bu kitaplarla geleceğe çok daha iyi hazırlanacaklar."
     Türk Telekom, Telefon Kütüphanesi, Türk Telekom Okulları, Türk Telekom Internet Evleri, Türk Telekom Amatör Spor Kulüpleri ve e-Fatura Ormanları gibi "Türkiye'ye Değer" çatısı altında ülke çapında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra Türk Telekom il müdürlüklerinin gerçekleştirdiği 100'den fazla yerel sosyal sorumluluk faaliyeti ile de yaşadığı toplumun hayatına değer katmaya devam ediyor.
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir