"Türkiye Turizminde 150 Yıl" Sergisi TAV Galeri Ankara'da

  • Yazı boyutu
"Türkiye Turizminde 150 Yıl" Sergisi TAV Galeri Ankara'da

"Türkiye Turizminde 150 Yıl" Sergisi TAV Galeri Ankara'da

Ankara Esenboğa Havalimanı'nda yer alan kültür sanat platformu TAV Galeri Ankara, 1863 yılından bu yana Türk turizmine ve literatürüne katkı sağlayan "Türkiye Turizminde 150 Yıl Sergisi"ne ev sahipliği yapıyor.
     TAV'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, turizmin birçok kolunda faaliyet gösteren 26 ülkede 5 kıtada hizmet veren OTİ Holding'in 20. Yıl kutlamaları çerçevesinde hayata geçirdiği Türk turizminin 150 yıllık tarihine ışık tutan reklam tasarımları açılış töreninin, Esenboğa Havalimanı Mülki İdare Amiri Hayrettin Balcıoğlu, DHMİ Esenboğa Başmüdürü Yılmaz Keleş, Odeon Tours Yer Hizmetleri Türkiye Genel Müdürü Vahit Petek ve TAV Esenboğa Genel Müdürü Nuray Demirer-in katılımları ile gerçekleştirildi.
     TAV Esenboğa Genel Müdürü Demirer, TAV Galeri Ankara olarak, OTİ Holding'in emekleri ile hayat bulan ve Galata rıhtımındaki vapurlardan, Orient Express'e, ilk hava, deniz ve otobüs yolculuklarına kadar Türkiye turizmi için çok önemli sayılabilecek birçok hatıradan oluşan tasarımların yer aldığı 150 yıllık sergiye ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
     TAV Galeri Ankara-da açılışı gerçekleşen Türkiye tarihine ve literatürüne katkı sağlayan -Türkiye Turizminde 150 Yıl Sergisi- 1 ay süre ile Esenboğa Havalimanı iç hatlar giden yolcu katında yolcuların beğenisine sunulacak.
    
    
    

Bu haberi 128 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir