Türkiye'nin En İyi Bankacılık Grubu!

  • Yazı boyutu
Türkiye'nin En İyi Bankacılık Grubu!

Yapı Kredi, "Türkiye'nin En İyi Bankacılık Grubu" seçildi

Yapı Kredi, finans yayını World Finance okuyucuları tarafından gerçekleştirilen "2012 Bankacılık Ödülleri" değerlendirmesinde "Türkiye'nin En İyi Bankacılık Grubu" seçildi.
     Yapı Kredi açıklamasına göre, World Finance'nin, üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı okuyucuların oylarıyla seçilen Yapı Kredi, "müşteri ilişkileri optimizasyonu", "yenilikçi kültürü ve esnekliği", "rekabette ve sektörde liderliği", "coğrafi yaygınlığı", "kendisini geliştirmesi", "ürün çeşitliliği" ve "medyada olumlu yer alması" gibi kriterlere göre değerlendirildi.
     Yapı Kredi Üst Yöneticisi (CEO) Faik Açıkalın, konuya ilişkin görüşlerini "Bankacılıkta attığımız sağlam adımların, dünya çapında farkındalık yaratarak ödüllendirilmesi, hem Yapı Kredi hem de Türk bankacılık sektörü adına son derece mutluluk verici. Türkiye'den tek bir bankaya verilen bu ödüle layık görülmek ve ortaya koyduğumuz başarının uluslararası finans çevrelerince de teyit edilmesi bizi ayrıca gururlandırıyor" şeklinde ifade etti.
    
    
    


Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir