Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu sıralaması -TÜVASAŞ Genel Müdürü Ertiryaki:…

  • Yazı boyutu
Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu sıralaması
  -TÜVASAŞ Genel Müdürü Ertiryaki:…

Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu sıralaması -TÜVASAŞ Genel Müdürü Ertiryaki: -"Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri olmak bizleri onurlandırmıştır" -"TÜVASAŞ'ın bu başarı grafiğini yükselterek sürdürme azmini taşıyoruz"

Türkiye Vagon Sanayii AŞ (TÜVASAŞ) Genel Müdürü İbrahim Ertiryaki, İstanbul Sanayi Odası'nca (İSO) hazırlanan Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde yer almaktan onur duyduklarını bildirdi.
     Ertiryaki, yaptığı yazılı açıklamada, verimlilik ve karlılığı ön planda tuttuklarını belirterek, kısa zamanda ürünlerde ve üretim süreçlerinde yaptıkları yenilikler, teknoloji ve Ar-Ge faaliyetleriyle dinamik bir yapı kazandıklarını kaydetti.
     Kazandığımız ivmeyi başarıyla sürdürdüklerine dikkati çeken Ertiryaki, son 10 yılda yaptıkları yatırımlarla 168,8 milyon liralık ciroya ulaştıklarını ve İSO'nun listesinde 467. sırada yer aldıklarını ifade etti.
     TÜVASAŞ'ı daha iyi noktalara taşımak istediklerini vurgulayan Ertiryaki, şunları bildirdi:
     "Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri olmak bizleri onurlandırmıştır. Başarıları dünya çapında tescilli TÜVASAŞ'ın Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer alması tüm TÜVASAŞ ailesi ve Sakarya adına sevindirici bir gelişmedir. Bu listede kamuya ait en büyük sanayi kuruluşları arasında 12. sırada olmamız da TÜVASAŞ'ın varlığının önemini göstermiştir. Bizler, hem uluslararası sektör hem de Türkiye için tartışılmaz bir rol üstleniciliği olan TÜVASAŞ'ın bu başarı grafiğini yükselterek sürdürme azmini taşıyoruz. Bu azim, üreten, gelişen ve büyüyen TÜVASAŞ'ı uzak geleceğin stratejik hedeflerine taşıyacaktır."
    
    
    

Bu haberi 221 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir