Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait taşınmazların satışı -İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki 44…

  • Yazı boyutu
Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait taşınmazların satışı
  -İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki 44…

Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait taşınmazların satışı -İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki 44 dükkan ile 1 restoran katına en yüksek teklifi Emir Umür, 11 milyon 800 bin lira ile verdi

Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait İzmir'in Karşıyaka ilçesi Aksoy Mahallesi'ndeki 44 dükkan ile 1 restoran katının özelleştirilmesine ilişkin ihalede en yüksek teklifi Emir Umür, 11 milyon 800 bin lira ile verdi.
     Özelleştirme İdaresi Başkanlığında, Başkan vekili Ahmet Aksu'nun komisyon başkanlığında düzenlenen ihaleye Emir Umür, Yüksel Tezcan Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ile Arif Akbaş katıldı.
     Elemesiz turda en yüksek teklif 6 milyon 750 bin lira olarak verildi. Elemeli turda en düşük teklifi veren Yüksel Tezcan elendi. 8 milyon 200 bin liradan başlayan ve arttırma aralığı en düşük 10 bin lira olan ihalede, Emir Umür 11 milyon 800 bin lirayla en yüksek teklifi veren isim oldu.
     Aynı binadaki 4. kat bağımsız bölüm 1 numaralı mesken için 965 bin lira, 4. kat bağımsız bölüm 2 numaralı mesken için ise 855 bin lira ile en yüksek teklifleri Cemil Cem Aykaplan verdi.
    
    
    

Bu haberi 192 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir