Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait apartmandaki daire dükkanların özelleştirilmesi

  • Yazı boyutu
Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait apartmandaki 
  daire dükkanların özelleştirilmesi

Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait apartmandaki daire dükkanların özelleştirilmesi

Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş'ye ait İzmir'in Karşıyaka İlçesindeki Mavi Kule Apartmanı'ndaki dükkan ve meskenlerin özelleştirilmesi ihalesine tekliflerin alındığı bildirildi.
     Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş'ye ait İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yer alan Mavi Kule Apartmanı'ndaki zemin kat, birinci ve ikinci katlarında bulunan 44 adet dükkan (42 adet dükkan, 2 adet katlı mağaza) ve 1 adet restoran katından oluşan bağımsız bölümlerin bir bütün olarak, 4'üncü kat bağımsız bölüm, 1 numaralı meskenin 4'üncü kat bağımsız bölüm, 2 numaralı meskenin ayrı ayrı olarak "satış" yöntemi ile özelleştirilme ihalelerine katılmak üzere tekliflerin alındığı belirtildi.
     Teklif sahiplerinin listesi şöyle:
     "Zemin kat, birinci ve ikinci katlarında bulunan 44 adet dükkan (42 adet dükkan, 2 adet katlı mağaza) ve 1 adet restoran katından oluşan bağımsız bölümlerin bir bütün olarak satılmasına, Emir Umür, Yüksek Tezcan Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Arif Akbaş;
     4'üncü kat bağımsız blüm 1 numaralı meskenin özelleştirilmesi ihalesine Abdulkadir Gültekin, Emin Umür, Cemil Cem Aykaplan, Yüksel Tezcan Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, FB Sosyal Tesisler Turizm İnşaat İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi;
     4'üncü kat bağımsız bölüm 2 numaralı meskenin özelleştirme ihalesine Abdulkadir Gültekin, Emin Umür, Cemil Cem Aykaplan, Yüksel Tezcan Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, FB Sosyal Tesisler Turizm İnşaat İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi."
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir