Turkcell yurt dışında paket seçme ve takip derdine son verdi

  • Yazı boyutu
Turkcell yurt dışında paket seçme ve takip derdine son verdi

Turkcell yurt dışında paket seçme ve takip derdine son verdi

Turkcell'in yeni "Akıllı Yurtdışı" dünyasıyla 50 ülkede, ücretsiz tek SMS'le yurt dışında paket seçme zorunluluğu ortadan kalkıyor.
     Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, müşteriler kullanıma göre otomatik devreye giren, kendisini müşterilerinin kullanıma göre ayarlayan "Akıllı Yurtdışı" dünyasıyla rahatça iletişim kurabiliyor.
     Turkcell, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerini yurt dışı seyahatleri için "Akıllı Yurtdışı Dünyası" ile tanıştırıyor. Avrupa, Amerika, Rusya, Suudi Arabistan, KKTC ve Çin'in de dahil olduğu 50 ülkede Akıllı Yurtdışı Avantaj Paketleri tek bir SMS ile otomatik olarak devreye giriyor.
     Akıllı Yurtdışı Paketleri, cep telefonuna "AKILLI YURTDISI" yazıp "2222"ye ücretsiz kısa mesaj gönderen Turkcell'lilerin yurtdışında ilk kullanımlarında devreye giriyor. Yurt dışına çıkan Turkcell'liler kullanım yapılmamaları durumunda ise herhangi bir ücret ödemiyor.
    
     -Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Kocabaş-
    
     Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, şunları kaydetti:
     "Yurt dışına çıkan müşterilerimiz için daima en önemli önceliğimiz en uygun fiyatlarla iletişimlerini sağlamak, fatura şoku yaşamalarını engellemek, her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olarak memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmak. Turkcell'lilerin kafası yurt dışında da daha rahat etsin diye başka neler yapabiliriz diye düşündük ve ortaya Akıllı Yurtdışı Dünyası çıktı. Turkcell artık müşterisinin bulunduğu ülkede geçerli tarifeyi otomatik tanımlıyor.
     Ayrıca, kurumsal müşterilerine kullanım miktarına göre kotasının dolması halinde yine otomatik olarak bir üst pakete geçiş ile önemli tasarruf ve rahatlık imkanı sağlıyor. İletişim özgürlüğünü sınırların ötesine taşıyoruz. Yurt dışına çıkan müşterilerimizin iletişimleri kesilmeden, işlerini bulundukları her yerden yurt dışında takip etmeye devam edecekler. Müşterilerimiz artık her yurt dışı seyahatlerinde paket seçmek mecburiyetinde kalmayacak; uygun fiyata, pratik ve rahat bir şekilde iletişim kuracak. Bu, iletişimde -sınır- tanımadığımızı gösteren dev bir adım."
     Yazılı açıklamada verilen bilgilere göre, Akıllı Yurtdışı Avantaj'a üye kurumsal hat sahibi Turkcell'liler yurt dışında kullanım yaptıklarında, ilgili ürünün (konuşma, internet veya SMS) en ufak paketi otomatik olarak devreye giriyor. 19 liralık İnternet Paketi ile 20 MB internet kullanım hakkı; 19 liralık konuşma paketi ile 30 dakika konuşma hakkı; 9 liralık SMS Paketi ile 15 SMS hakkı elde eden kurumsal müşteriler, bu miktarı aştıklarında bir sonraki daha büyük pakete kendiliğinden terfi ediyor, böylece kullanımlarına en uygun pakete geçmiş oluyorlar.
     Otomatik tanımlanan Akıllı Yurtdışı Avantaj Paketleri, paketler için mesaj atma ve aşım korkusuyla paket takip etme zahmetini ortadan kaldırıyor.
    
    
    

Bu haberi 109 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir