Turkcell ve Samsung'dan satış sonrası hizmetler için işbirliği

  • Yazı boyutu
Turkcell ve Samsung'dan satış sonrası hizmetler için işbirliği

Samsung Electronics ve Turkcell arasında yapılan işbirliği doğrultusunda bugünden itibaren Turkcell İletişim Merkezleri'nde (TİM) Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası hizmeti verilmeye başlanacak.

Yapılan açıklamaya göre, açılış töreni İzmir Karşıyaka TİM'de düzenlenen proje, ilk etapta 11 ilde bulunan 12 TİM'de hayata geçiyor.
     Yeni servis konsepti sayesinde ''Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası'' bulunan Turkcell İletişim Merkezleri'ne giden Samsung müşterileri, cep telefonları ve tabletleri için daha hızlı, kaliteli ve güvenli bir müşteri hizmeti deneyimi yaşayacak.
     Proje kapsamında ilk etapta 6 ilde müşterilerin yüz yüze görüşüp bilgi alabileceği ve mümkünse anında onarım hizmeti alabileceği uzman teknisyen de bulunacak. Yıl sonuna kadar uzman teknisyen bulunacak noktaların sayısının 40'a ulaşması hedefleniyor.
     Samsung Türkiye Kıdemli Servis Müdürü Can Erer, şirket olarak satış sonrası müşteri hizmetinin çok önem verdikleri bir konu olduğunu belirtti.
     Erer, müşterilerinin, satış sonrası hizmetle ilgili taleplerini sıklıkla, cihazlarını satın aldıkları noktalarda gerçekleştirme eğiliminde olduklarını gözlemlediklerini ve buradan yola çıkarak müşteri odaklı bir hizmet geliştirdiklerini de anlattı.


Bu haberi 242 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir