Turkcell ve LG'den işbirliği

  • Yazı boyutu
Turkcell ve LG'den işbirliği

Turkcell ve LG işbirliğine imza attı.


     Turkcell açıklamasına göre, işbirliğiyle Turkcellli'ler yeni bir LG Smart TV satın aldıklarında internet bağlantısını kullanarak LG Smart TV platformu üzerinden indirebilecekleri Turkcell TV uygulamasına erişebilecek.
     2012 sonuna kadar geçerli olacak kampanya sayesinde kullanıcılar ayda 9,90 liraya Turkcell TV Sinema Paketi'ne yeni üye olduklarında, ilk üç ay paketten ücretsiz yararlanabilecek. Bu sayede bilgisayar, akıllı telefon ve tabletten erişebildikleri dizilerin yanı sıra, paketlerindeki büyük Hollywood stüdyolarına ait 200'den fazla filmi LG Smart TV'de izleme şansına sahip olacak. Kirala Seyret seçeneği sayesinde kullanıcılar 2 liradan başlayan fiyatlarla güncel filmlere DVD'si çıktığı anda TV üzerinden ulaşabilecek.
     Kampanya tarihinden önce LG Smart TV satın alanlar ise yine Smart TV platformu üzerinden Turkcell TV uygulamasını indirerek televizyonlarından Turkcell TV'ye ulaşabilecek ve dilerse ilk 3 ay ücretsiz Sinema Paketi kampanyasından yararlanabilecek.
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, konuya ilişkin değerlendirmesinde Turkcell TV ile her ekranda en iyi, en kolay, en tutarlı, interaktif ve kesintisiz kişisel televizyon deneyimi vadettiklerini belirterek, şunları kaydetti:
     "Yaklaşık iki ay önce hizmete sunduğumuz Turkcell TV'ye müşterilerimizin kısa sürede göstermiş olduğu ilgiden büyük memnuniyet duyuyoruz. Daha önce bilgisayar, akıllı telefonlar ve tabletlerde sunduğumuz bu kolay, tutarlı ve zengin kişisel TV deneyiminini şimdi LG ile birlikte 4. ekrana da taşıdık. İnanıyoruz ki LG Smart TV kullanıcıları da Turkcell TV'nin ayrıcalıklı ve zengin dünyasının keyfini doyasıya yaşayacak. Önümüzdeki dönemde Turkcell TV'nin 4 ekranda da vazgeçilmez kişisel televizyon olma hedefiyle işbirlikleri ve sürprizlerimiz sürecek."
     LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho ise LG olarak Turkcell ile imzaladıkları anlaşmadan memnuniyet duyduklarını dile getirerek, işbirliği sayesinde LG Smart TV kullanıcılarına kesintisiz kişisel televizyon deneyimi sunduklarını kaydetti.


Bu haberi 272 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir