Turkcell Superonline'ın 0850'li hatlarıyla çağrı merkezi hizmetlerinde maliyet avantajı

  • Yazı boyutu
Turkcell Superonline'ın 0850'li hatlarıyla çağrı merkezi hizmetlerinde maliyet avantajı

Turkcell Superonline, kurumlar için 0850'li hatlarıyla çağrı merkezi hizmetlerinde maliyetleri sıfırlıyor, müşterilerine daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı çağrı merkezi hizmeti sunuyor.

Turkcell Superonline'dan yapılan açıklamaya göre, çağrı merkezi hizmetlerini Turkcell Superonline'nın 0850'li hatlarına taşıyan şirketler, kendi maliyetlerini ortadan kaldırıyor. Ayrıca alınan tüm çağrılar için raporlama imkanı sunan 0850'li numaralar yurtdışından da aranabiliyor.
     Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, teknolojinin ışık hızında geliştiği günümüzde kurumlar ve bireylerin haklı olarak hem en yeniyi deneyimlemek hem de en uygun fiyattan yararlanmak istediklerini belirterek, açıklamada şu görüşlere yer verdi:
     ''Şu anda bankacılık dışında havayolu, taşımacılık, perakende gibi çok farklı sektörlerde ve her büyüklükte pek çok şirkete 0850'li numaralarımızla hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz arasında Akbank, AlBaraka, Bank Asya, Finansbank, Garanti Bankası, HSBC gibi bankalar, Atlasjet, Marks&Spencer, Media Markt, TÜVTURK Araç Muayene İstasyonları gibi farklı sektörlerden kurumlar bulunuyor. Hem bizim müşterimiz olan bu firmalar hem de onların kendi müşterileri 0850'li numaralarımızdan aldıkları hizmetten çok memnunlar.''


Bu haberi 827 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir