Turkcell Superonline'den "Turbo Buton" ile yüksek internet hızı...

  • Yazı boyutu
Turkcell Superonline'den "Turbo Buton" ile yüksek internet hızı...

Turkcell Superonline'den "Turbo Buton" ile yüksek internet hızı...

Turkcell Superonline, fiber internet abonelerine özel "Turbo Buton" uygulaması ile ihtiyaç duyulduğunda internet hızını yükseltiyor.
     Turkcell Superonline'dan yapılan açıklamaya göre, fiber internette Türkiye'nin en hızlısı Turkcell Superonline, bir ilke imza atarak, Turbo Buton uygulaması ile ihtiyaç duyulduğunda internet hızını 24 saatliğine artırıyor.
     Turkcell Superonline'ın fiber internet abonelerine özel yeni uygulaması Turbo Buton, sadece bir tık'la hız alanından hiç etkilenmeden 24 saat boyunca internet hızını katlıyor. Türkiye'de ilk kez ve sadece Turkcell Superonline'ın verdiği Turbo Buton hizmeti ile fiber internet aboneleri, sadece 9,90 liraya, hangi paketi kullanıyor olursa olsun ihtiyaç duydukları anda hızlarını 1 günlüğüne 100 Mbps'e kadar yükseltebiliyorlar.
     Ayda 3 defaya kadar satın alınabilen Turbo Buton uygulamasına sahip olmak için Turkcell Superonline fiber internet aboneleri, "TURBO" yazıp 0532 752 20 00'a SMS atarak veya Online İşlem Merkezi'ne girerek başvurulabiliyor.
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir