Turkcell SlimVINN ile Türkiye ve Avrupa'da bir ilke adım imza attı

  • Yazı boyutu
Turkcell SlimVINN ile Türkiye ve Avrupa'da bir ilke adım imza attı

Turkcell SlimVINN ile Türkiye ve Avrupa'da bir ilke adım imza attı

Turkcell'in SlimVINN'ı Türkiye ve Avrupa'da bir ilk olma özelliği taşıyor.
     Konuya ilişkin Turkcell'den yapılan açıklamada, Turkcell'in tasarıma önem veren teknoloji meraklılarına, eşsiz mobil internet deneyimi sağlayan VINN'ların en yeni üyesinin, sadece 20 gr ağırlığında ve 8 milimetre kalınlığındaki SlimVINN'lar ebadı itibarıyla Türkiye ve Avrupa'da bir ilk olma özelliği taşıdığı belirtildi.
     Bilgisayardan mobil internete 21.6 Mbps hızında ulaşmayı sağlayan SlimVINN'ların hız, incelik, hafiflik ve performansları ile taşınabilirlik, şıklık ve performansı birleştiren mobil dünyanın yeni ürün segmenti ultrabooklar için ideal bir tasarıma sahip olduğu, 65 x 24.5 x 8 milimetre boyutlarındaki yeni cihazın 2 renk alternatifi bulunduğu kaydedildi.
     Bugüne kadar 1,5 milyonun üstünde satış rakamına ulaşan VINN'ların yeni üyesine 12 ay kontratlı fiyatlarla ve 29,90 TL ön ödemeyle, 4 GB standart SlimVINN'a 32,90 TL ve limitinde duran 4 GB versiyonuna ise 35,90 TL'ye sahip olunabileceği bildirildi.
     SlimVINN'ın limitinde durma özelliği ile kotanın aşılması durumunda ek bir ücretlendirme yapılmadığı dile getirilen açıklamada, daha fazla kota ihtiyacı olanlar için 8 ve 15 GB'lık seçeneklerin de mevcut olduğu ifade edildi.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir