Turkcell Platinum Teknoloji Buluşmaları -Platinum müşterileri yeni akıllı telefonlara ilişkin…

  • Yazı boyutu
Turkcell Platinum Teknoloji Buluşmaları
     -Platinum müşterileri yeni akıllı telefonlara ilişkin…

Turkcell Platinum Teknoloji Buluşmaları -Platinum müşterileri yeni akıllı telefonlara ilişkin öğrenmek istediklerini üreticilerden dinleyebiliyor

Turkcell Platinum müşterileri en yeni akıllı telefonlara ilişkin öğrenmek istedikleri her şeyi ilk ağızdan, "Turkcell Platinum Teknoloji Buluşmaları" ile teknolojiyi üretenlerden dinleyebilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, Turkcell'in müşterileri ile akıllı telefon üreticilerini bir araya getireceği etkinliklerin ilki, BlackBerry ile gerçekleştirildi. Turkcell Platinum müşterileri, BlackBerry Z10'a ilişkin her şeyi BlackBerry Türkiye ile Güneydoğu Avrupa Bölgesi Genel Müdürü Alberto Acito ve Türkiye Ürün Yönetimi Direktörü Sercan Uslu'dan öğrenme fırsatı buldu.
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın da, konuya ilişkin değerlendirmesinde, müşterilere Turkcell Platinum ile hayatlarını kolaylaştıracak ayrıcalık ve hizmetler sunduklarını belirterek, şunları kaydetti:
     "Turkcell Platinum müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ve konfor katan ayrıcalıklar sunmak için çalışıyoruz. Sıra beklemeden anında bilgi alabilecekleri müşteri hizmetleri sunuyoruz. Platinum Hizmet ekibi ile telefon, tablet veya hatları ile ilgili her konuda bulundukları yerde hizmet sağlıyoruz. En yeni cihazları önden adlarına ayırtabiliyor ve de özel ayrıcalıklarla kapılarında teslim alabiliyorlar.
     Konfor sağlayan ayrıcalıklı hizmetlerimize ek olarak; Turkcell Platinum müşterilerine ücretsiz sinema biletleri, Havaş ile ücretsiz havalimanı transferi, Deniz Taksi'de yüzde 50 indirim, herkesten önce alınabilen konser biletlerine kadar geniş yelpazede ayrıcalıklar sağlıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 225 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir