Turkcell Müzik'in yenilenmiş Android Tablet versiyonu "Turkcell Müzik HD"

  • Yazı boyutu
Turkcell Müzik'in yenilenmiş Android Tablet versiyonu "Turkcell Müzik HD"

Turkcell Müzik'in yenilenmiş Android Tablet versiyonu "Turkcell Müzik HD"

Android Tablet kullanıcıları, Turkcell Müzik HD'nin "Yeni Arama", "Yeni Oynat" ve "Yeni Paylaş" özelliklerini kullanmaya başlayacak.
     Sesli aramaya imkan veren ilk özellik ile aranılan şarkı, sanatçı ya da albüme ulaşmak için ismini sesli olarak söylemek yeterli olurken, "Konuş & Çal" sayesinde bulunan en yakın sonuçlar otomatik olarak çalmaya başlıyor.
     "Yeni Oynat" altında yer alan ve müzik uygulamalarında en çok arananlardan olan "Equalizer" özelliği, dinleyicilerin sesi kendi isteklerine göre filtrelemesine imkan tanıyor.
     "Salla&Paylaş" özelliği ise iki Android Tablet kullanıcısının tek bir sallama hareketiyle sevdikleri şarkıları paylaşmalarını sağlıyor. "Carousel"de şarkı görselini seçip tabletler uygulama açıkken sallandığında, paylaşılan şarkı diğer tabletteki Turkcell Müzik uygulaması tarafından aktarılarak, otomatik şekilde çalmaya başlıyor.
     Turkcell Müzik HD uygulaması www.tmarket.com ve Google Play'den indirilebiliyor.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir