Turkcell, müşterilerine armağanlarla teşekkür ediyor -Turkcell'den Türkiye'ye 230 milyon…

  • Yazı boyutu
Turkcell, müşterilerine armağanlarla teşekkür ediyor
     -Turkcell'den Türkiye'ye 230 milyon…

Turkcell, müşterilerine armağanlarla teşekkür ediyor -Turkcell'den Türkiye'ye 230 milyon liralık teşekkür -Turkcell'liler, "Sarı Kutu Programı" ile Turkcell'de geçirdikleri her gün için puan kazanıyor ve özel program kataloğundan puanlarıyla istedikleri hediyeleri seçebiliyor

Turkcell'liler, "Sarı Kutu Programı" ile Turkcell'de geçirdikleri her gün için puan kazanıyor ve özel program kataloğundan puanlarıyla istedikleri hediyeleri seçebiliyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Turkcell'in müşterilerine birlikte geçirdikleri yıllar için teşekkür etmek üzere hazırladığı programla Turkcell ailesinin üyeleri konuşma dakikaları, SMS ve internetin yanı sıra çeşitli markalarda fırsatlar ve Turkcell'den alacakları cihazlarda özel indirimler kazanıyor.
     Turkcell'lilerin bu kampanya ile toplamda 230 milyon liranın üzerinde teşekkür hediyesi almaları bekleniyor.
     Programa katılan faturalı ve hazır kartlı tüm bireysel müşteriler Turkcell'de geçirdikleri her gün için 1 puan kazanıyor. Turkcell ailesinin üyeleri, bu puanlarla programa özel hediye kataloğundan istedikleri hediyeleri seçebiliyor.
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Sarı Kutu Programı ile eski müşterilerine bir kez daha Turkcell ayrıcalığını yaşatarak, bugüne dek gösterdikleri bağlılık için teşekkür etmek istediklerini belirtti.
     35,2 milyonluk Turkcell ailesi ile her geçen gün daha da güçlenen karşılıklı bir güven ilişkilerinin olduğunu kaydeden Sayın, "Biz iletişim teknolojilerinde çıtayı dünya standartlarının üzerine taşırken, yıllardır bizimle birlikte bu yolu yürüyen müşterilerimize vefamızı göstermek istedik" yorumunu yaptı.
    
     -"Turkcell'lilere minnetimizi değeri 230 milyon lirayı aşan hediyelerle göstereceğiz"-
    
     Sayın, şunları kaydetti:
     "Sarı kutu programı bizim için, bir yıl ve daha uzun süredir Turkcell'i tercih eden müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağları simgeliyor. Onların her biriyle geçirdiğimiz her gün çok değerli. Tıpkı Turkcell gibi Turkcell ailesi de 18 yıldır iletişimde kaliteden ve Turkcell ayrıcalığından ödün vermedi. Tüm müşterilerimize teşekkür ediyor ve onları sarı kutuya katılmaya davet ediyoruz.
     Bu program ile Turkcell'lilere değeri 230 milyon lirayı aşan hediyelerle minnetimizi göstereceğiz. Üstelik müşterilerimiz bundan sonra bizimle birlikte geçirecekleri her gün için de puan kazanmaya devam edecek ve her zaman Turkcell'li olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar."
     Sarı kutu programına katılmak için "SARI KUTU" yazıp 2222'ye göndermek, "0532 757 22 22"yi aramak ya da "www.turkcell.com.tr" adresinden başvuruda bulunmak gerekiyor.
     Programa katılan müşterilerin puanları hemen hatlarına yükleniyor ve hediye seçimine başlayabiliyor.
    
     -Turkcell'liler, pek çok seçenek arasından tercihte bulunabilecek"-
    
     Turkcell'liler, konuşma, SMS/internet, servisler, alışveriş ve eğlence fırsatları ve cihazlar gibi pek çok seçenek arasından özgürce tercihte bulunabilecek. Hediyeler arasında BP, IKEA, Koton, Migros, Burger King, Kahve Dünyası gibi pek çok markada hediye çekleri yer alıyor. Turkcell'liler puanlarıyla dilerlerse bedava sinema bileti, havaalanı transferi, yurt içi uçak bileti gibi pek çok farklı fırsatı da yakalayabiliyor.
     Turkcell'lilerin yoğun ilgi gösterdiği sarı kutu programına ilk 3 günde yarım milyonu aşkın katılım oldu.
     Turkcell'in sarı kutu programı, tek seferlik bir kampanya değil. Turkcell'liler, programa kayıt olduktan sonra Turkcell ile geçirmeye devam ettikleri her gün için puan kazanmaya devam edecek ve puanlar her ay toplu olarak hatlarına yüklenecek. Kullanılan ve kalan puan bilgileri, PUAN yazıp 2222'ye göndererek, www.turkcell.com.tr'den ya da Turkcell faturalarından takip edilebilecek.
    
     -Turkcell Puanlar birikmeye devam edecek-
    
     Turkcell'in Sarı Kutu Programı, tek seferlik bir kampanya değil. Turkcell'liler, programa kayıt olduktan sonra Turkcell ile geçirmeye devam ettikleri her gün için Puan kazanmaya devam edecekler ve puanlar her ay toplu olarak hatlarına yüklenecek. Kullanılan ve kalan Puan bilgileri, "PUAN" yazıp 2222'ye göndererek, www.turkcell.com.tr'den ya da Turkcell faturalarından takip edilebilecek.
    
     -"Teşekkürler Türkiye" reklamında en eski Turkcell'li oynuyor
    
     Sarı Kutu Programı'nın reklam filminde, bundan 18 yıl önce Turkcell'e abone olan Turkcell'in ilk müşterisi olan 81 yaşındaki Arslan Ataman rol aldı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Ataman, "Turkcell benim için yalnızca iletişim kurmamı sağlayan bir firma değil, 18 yıldır hayatımı kolaylaştıran bir dost. Şimdi tüm eski müşterileri için çok güzel bir 'Sarı Kutu' programı yapıyorlar. Ben de onlara ilk günden beri bana Turkcell'li olmanın ayrıcalığını hissettirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Turkcell Ailesi'nin bir parçası olduğum için mutluyum" dedi.
    
    
    

Bu haberi 248 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir