"Turkcell Liderler Konferansı"nın konuğu Al Gore olacak

  • Yazı boyutu
"Turkcell Liderler Konferansı"nın konuğu Al Gore olacak

"Turkcell Liderler Konferansı"nın konuğu Al Gore olacak

Turkcell'in, dünyanın önde gelen fikir adamları ile, Türkiye'nin önde gelen iş adamı ve sanayicilerini buluşturduğu "Liderler Konferansı"nın 22 Eylül tarihindeki konuğu, Nobel ödüllü siyasetçi Al Gore olacak.
     Turkcell açıklamasına göre, 22 Eylül tarihinde, Turkcell tarafından dördüncüsü düzenlenecek "Liderler Konferansı"na, siyasetçi kimliği ve çevreci görüşleriyle uluslararası arenada gündemde kalan, ABD'li siyasetçi, Apple Yönetim Kurulu Üyesi ve Google Üst Düzey Danışmanı, Nobel ödüllü Al Gore katılacak.
     Al Gore, toplantıda, gelişen teknolojilerin liderliğe ve iş dünyasına etkilerini mercek altına alarak, "Değişen Dünyada Liderlik" başlığıyla yapacağı konuşmasında, teknolojinin liderliğe olan etkisini, demokratikleşmesini ve devletler için önemini analiz edecek.
     Ayrıca, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv'in ev sahipliği ile gerçekleşecek olan konferansda, Turkcell'in, iş dünyasının tepe yöneticilerini, "öğrenen&öğreten liderler" vizyonuyla buluşturarak, sürekli gelişim yolculuklarına değer katmak amacıyla oluşturduğu "Liderler Platformu"nun lansmanı da yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir