Turkcell ile Vestel işbirliği iletişim masraflarını yüzde 40 azalttı

  • Yazı boyutu
Turkcell ile Vestel işbirliği iletişim masraflarını yüzde 40 azalttı

Turkcell ile Vestel işbirliği iletişim masraflarını yüzde 40 azalttı

Vestel, Turkcell işbirliğiyle iletişim masraflarını yüzde 40 azalttı
     Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, projeyle Vestel, Turkcell'in sunduğu çözümler sayesinde saha servisinde iletişim masraflarını yüzde 40 oranında azalttı. Kayıt dışı servislerin Turkcell Mobil Santral sayesinde ortadan kaldırılması ile servis gelirlerinde de önemli bir artış kaydedildi.
     Turkcell ile imzalanan anlaşma kapsamında Vestel'in saha servis elemanlarının kullandığı 1.700'ü aşkın ses hattına aylık toplam 250 bin dakikalık toplu ses havuzu, 1 GB mobil internet tanımlandı.
     Turkcell, aynı zamanda Vestel için mobil santral ve mobil eğitim altyapılarını da kullanıma açtı. Vestel bu sayede sistem üzerinden yıllık toplam 1 milyon SMS gönderimi ile müşterilerine hızlı ve verimli ulaşacak.
     Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, konuyla ilgili açıklamasında Vestel'in sektörde teknolojiyi en iyi kullanan markalar arasında yer aldığına dikkati çekerek, şunları kaydetti:
     "Vestel ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin müşterimize yüzde 40'a varan tasarruf ve servis gelirlerinde artış getirmesi bizim için büyük mutluluk. Ancak bizce Vestel, bu işbirliği ile aslında çok daha önemli bir başarıya imza attı. Vestel'den saha servisi hizmeti alan tüm kullanıcılar, artık bu markanın teknoloji sayesinde müşteri memnuniyetinde bir adım öne geçtiğini biliyorlar. Artık servis personeli daima çevrimiçi. Her bir servis personeli, gelen servis taleplerini Turkcell 3G üzerinden görebildiği gibi güncel ürün bilgilerine, canlı destek ve görsellere de ulaşabiliyor.
     Bu, Vestel'i satış sonrası hizmette teknoloji ile farklılaştıran çok önemli bir adım. Turkcell olarak biz, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz çözümlerde iki temel konuya büyük önem veriyoruz: Maliyet avantajı ve farklılaşma. Vestel ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, her iki konuda da en mükemmel örneklerden biri oldu."
    
    

Bu haberi 134 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir