Turkcell ile İstanbul Mode en güzel şehir fotoğraflarını seçti -Yaklaşık 4 bin fotoğrafın…

  • Yazı boyutu
Turkcell ile İstanbul Mode

en güzel şehir fotoğraflarını seçti
     -Yaklaşık 4 bin fotoğrafın…

Turkcell ile İstanbul Mode en güzel şehir fotoğraflarını seçti -Yaklaşık 4 bin fotoğrafın katıldığı yarışmada birinci olan Ayhan Canikoğlu, iPhone 4S ve bir yıllık İstanbul Mode üyeliği kazandı

Teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell'in, iletişim ve teknoloji sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Modern'le birlikte gerçekleştirdiği "Benim Şehrim" fotoğraf yarışması sonuçlandı.
     Yaklaşık 4 bin fotoğrafın katıldığı yarışmada birinci olan Ayhan Canikoğlu, iPhone 4S ve bir yıllık İstanbul Mode üyeliği kazandı.
     Şirket açıklamasında, herkesi yaşadığı şehrin eşsiz manzaralarını ve anlarını fotoğraflayarak Instagram'da yayınlamaya davet eden yarışmaya bir ayda yaklaşık 4 bin fotoğrafın katıldığı bildirildi.
     Yarışma için çekilen özel karelerin, o şehrin kendine özgü özelliklerini yansıtmasının beklendiği belirtilen açıklamada, bu kritere göre her hafta başvurular arasından İstanbul Mode küratörleri tarafından seçilen 10 karenin Pinterest'te yayınlandığı kaydedildi.
    
     -Birinciye Turkcell'den akıllı telefon-
    
     Seçilen fotoğraflar arasında en çok oyu alan kareler İstanbul Mode küratörleri tarafından yeniden değerlendirildi ve ilk üçe girenler belirlendi.
     "Benim Şehrim" yarışmasının birincisi yeni tutulmuş istavritleri bir pet şişenin içinde görüntüleyen Ayhan Canikoğlu oldu.
     İkinci puslu bir İstanbul siluetiyle Hakan Yayla, üçüncü ise mimari detay görseliyle Samet Çalışkan oldu.
     Yarışmada dereceye girenler ödüllerini Turkcell Kurumsal Vatandaşlık Bölüm Başkanı Zeynep Özbil'in elinden aldı.
     "Benim Şehrim" fotoğraf yarışmasında birinci olan Ayhan Canikoğlu Turkcell'den iPhone 4S cep telefonu kazandı. Ayrıca ilk üçe girenler İstanbul Mode üyesi olarak bir yıl boyunca İstanbul Modern'e ücretsiz giriş, yanlarındaki misafire indirimli giriş ve üyelere özel rehberli sergi turlarına katılma haklarının yanı sıra Atölye Mode programları, İstanbul Mode Mağaza ve İstanbul Mode Restoran'da ayrıcalıklara da sahip olacaklar.
    
    
    

Bu haberi 150 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir