Turkcell, esnafa özel paketlerini farklı alternatiflerle yeniledi

  • Yazı boyutu
Turkcell, esnafa özel paketlerini farklı alternatiflerle yeniledi

Turkcell, esnafa özel paketlerini farklı alternatiflerle yeniledi

Turkcell, esnafa özel paketlerini ihtiyaca uygun farklı alternafiflerle yeniledi.
     Yapılan açıklamaya göre, esnafın iletişim masraflarını düşürmeyi hedefleyen Turkcell, aynı zamanda Ödeme Erteleme Kampanyası'nı hayata geçirdi. Artık, diğer tüm operatörlerden farklı olarak Turkcell'li esnaf dilerse fatura ödemesini 1 ay erteleyebilecek. Turkcell ayrıca Esnaf Paketleri'nden yararlanan müşterilerine 3 ay boyunca ayda 100 SMS hediye edecek.
     Turkcell'in, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonunun (TESK) desteğiyle hazırladığı Esnaf Paketleri'ndeki yenilikle Turkcell'li esnaf artık hem düşük fiyatlarla daha çok konuşabilecek hem de ödeme kolaylığı fırsatından yararlanabilecek. Ayrıca Esnaf Paketi'nden yararlanan Turkcell'lilere üç ay boyunca her ay 100 SMS hediye edilecek.
     Türkiye'de esnafa özel olarak ilk kez Turkcell'in sunduğu Ödeme Erteleme Kampanyası ile, Turkcell Esnaf Paketi kullananlar fatura ödemelerini senede iki kez, bir sonraki aya erteleyebilecek. Turkcell'in ekonomik açıdan sıkışık olan esnafa destek olmak için planladığı kampanyada, fatura ödemelerini hangi ay erteleyeceği esnafın tercihine bırakılıyor.
     Farklı ihtiyaç tiplerine uygun 5 farklı alternatifle yenilenen Esnaf Paketleri'nin 12 ay kontratlı fiyatları 19 lira ile 59 lira arasında değişiyor. 19 liralık Esnaf 400 Paketi, her yöne 400 dakika konuşma olanağı sunarken, Esnaf 1400 Paketi, 29 liraya her yöne 700 dakikaya ek olarak sabit hatlarla 700 dakika konuşma olanağıyla zenginleşiyor. Turkcell'li esnaflar, Esnaf 2000 Paketi ile her yöne ve sabit yöne 1000'er dakika, Esnaf 4000 Paketi ile 2000'er dakika, Esnaf 6000 Paketi ile de 3000'er dakika konuşabiliyor.
     Turkcell, herhangi bir paketten faydalanan esnaf müşterilerine üç ay boyunca her ay 100 SMS hediye edecek.
     Esnaf Paketi'nden, Türkiye genelindeki tüm esnaflar yararlanabilecek. Pakete geçmek için ticari faaliyetlerine devam ettiklerini gösteren bir belge ile Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri'nden başvuru yapılabilecek.
    
     -"Yeni paketlerimiz ve ödeme kolaylıkları ile esnafın kazancına bereket katıyoruz"
    
     Açıklamada konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, esnafın yüzünü güldüren paketlerinin artık çok daha zengin ve avantajlı olduğunu belirterek, "Ülke ekonomisi açısından büyük önem taşıyan ve yaptığı işin sorumluluğunu bizzat kendisi üstlenen esnafımıza destek olmak için yalnızca onlara özel bir kurgu tasarladık. Turkcell'in sunduğu Ödeme Erteleme Kampanyası ile Türkiye'de ilk kez artık esnafımız, iletişim masraflarını istediği ay erteleyebilecek. İhtiyaca uygun beş farklı alternatifle sunduğumuz yeni paketlerimiz sayesinde hesabını bilen esnafın kazancına bereket katıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir