Turkcell'e Londra'dan iki ödül -Turkcell, En İyi CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Uygulaması…

  • Yazı boyutu
Turkcell'e Londra'dan iki ödül 
     -Turkcell, En İyi CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Uygulaması…

Turkcell'e Londra'dan iki ödül -Turkcell, En İyi CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Uygulaması ve Çiftçi Paketiyle Sadakat Programında En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde birincilik ödülü aldı

Turkcell'in müşterisine verdiği değer, Londra'dan Türkiye'ye iki ödül kazandırdı.
     Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell ilk ödülünü dünyanın en önemli araştırma ve danışmanlık şirketlerinden biri olan Gartner'dan En İyi CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Uygulamasıyla Türkiye'ye getirdi. Turkcell, Gerçek Zamanlı Pazarlama (Real Time Marketing) çalışması ile dünyanın en prestijli CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ödüllerinden birinin verildiği "Gartner CRM Excellence Awards" yarışmasının finalinde birincilik aldı.
     Turkcell 2007 yılında aynı yarışmada "Müşteriy(l)e Yolculuk" programıyla da ödül almıştı.
     Turkcell, Loyalty Awards'dan Çiftçi Paketiyle Sadakat Programında En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde de ödüle değer görüldü.
     Sadakat Programında "En İyi Teknoloji Kullanımı" kategorisinde Turkcell, çiftçiye verdiği hizmetler ve sağladığı faydayla birincilik ödülünün sahibi oldu.
     Turkcell'in çiftçi hizmetleri 2011 yılında TESİD'in (Türkiye Elektronik Sanayicileri Derneği) verimliliği ve inovasyonu teşvik etmek amacıyla düzenlediği Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri'nde "Yaratıcı Fikir" dalında ödüle layık görülmüştü.
     Turkcell, Loyalty Awards'da Platinum ile Yılın En İyi Bağlılık Programı kategorisinde de jüri özel ödülünü aldı.
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, ödül töreninin ardından yaptığı değerlendirmede, "Turkcell olarak her gün 34,5 milyon müşterimiz için en kaliteli hizmeti, en ileri teknolojiyi, en avantajlı fiyatlarla sunuyor ve onların memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşterimizi kral olarak görüyoruz. Aldığımız ödüller de gösteriyor ki müşteriyi ve ihtiyaçlarını anlamakta sadece Türkiye'nin değil dünyanın en iyi şirketi Turkcell'dir. Hedefimiz müşteriyi daha iyi anlayarak onun ihtiyaçlarını daha hızlı karşılamak" dedi.
    
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir