Turkcell'e "En İyi Web Sitesi" ödülü

  • Yazı boyutu
Turkcell'e "En İyi Web Sitesi" ödülü

Turkcell web sitesi "turkcell.com.tr", en iyi web sitelerinin seçildiği Altın Örümcek Web Ödülleri'nde iki ödül birden aldı.

     Turkcell açıklamasına göre, bu yıl onuncusu düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri'nin büyük ödülüne Turkcell layık görüldü. Turkcell, telekomünikasyon alanında hizmet veren kurumlar arasında birinci olurken, tüm kategoriler içinde de "En İyi Web Sitesi" seçildi.
     On yıldır Doruk.Net tarafından gerçekleştirilen web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek'te bu yıl 34 kategoride ödüller dağıtıldı. 4 bin 800 sitenin değerlendirmeye alındığı Altın Örümcek Ödülleri'nde 5 değerlendirme kriterinde 3 aşamalı eleme süreci gerçekleştirildi. Facebook üstünde kurulan grupta 51 bin kişi 120 binin üstünde oy verdi. Bunun yanında web konusunda uzman 47 jüri üyesi oylamaya son halini verdi. Turkcell telekomünikasyon alanında sadece nihai oylamanın değil halk jürisinin de oylarının çoğunluğunu almayı başardı.
     Turkcell, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Altın Örümcek Web Ödülleri'nde alınan birinciliğin kendilerini, geleceğe dönük yapacakları inovasyonlar için daha çok cesaretlendirdiğini belirterek, şunları kaydetti:
     "Turkcell olarak iletişim ve teknolojinin her alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda geçtiğimiz sene Turkcell'in halka en yakın yüzlerinden biri olan turkcell.com.tr'yi yeniledik. Çalışmamızın Türkiye'nin en önemli ödülüyle taçlandırılması bize mutluluk veriyor. Emeği geçen herkese ve bizi Türkiye'nin en iyi tasarımlı, en iyi içerikli, en işlevsel ve en yüksek kullanılabilirliğe sahip sitesi seçtiği için uzmanlara ve Türk halkına teşekkür ediyoruz."
    
    
    


Bu haberi 263 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir