Turkcell'den yeni yurt dışı kampanyası

  • Yazı boyutu
Turkcell'den yeni yurt dışı kampanyası

Turkcell'den yeni yurt dışı kampanyası

Turkcell, ihtiyaca yönelik paketleriyle müşterilerine yurt dışında da kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.
     Turkcell açıklamasında, Kurban Bayramını yurt dışında geçirecek abonelerine bir kampanya sunan Turkcell, yakınlarıyla bayramlaşmak isteyen abonelerinin, yurt dışı bayram kampanyası sayesinde yurt içi tarifeleri ne olursa olsun 47 ülkeden 29 lira karşılığında her yöne arama yapabileceğini bildirdi.
     Kampanyaya dahil olanlara 100 SMS de hediye eden Turkcell kampanyasının 31 Ekim'e kadar geçerli olacağı ifade edilen açıklamada, bunun için 19 ile 29 Ekim tarihleri arasında BAYRAM100 yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndermenin yeterli olacağı belirtildi.
     Açıklamada, bu avantajdan Kurban Bayramı'nda, ABD, Almanya, Arnavutluk, Andora, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino,- Ukrayna, Yunanistan ve KKTC'yi ziyaret eden tüm faturalı ve ön ödemeli Turkcell'lilerin, yurt içi tarifelerinden bağımsız olarak faydalanabileceği kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 108 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir