Turkcell'den, tek paket ile cepten, tabletten ve bilgisayardan internete bağlanma dönemi

  • Yazı boyutu
Turkcell'den, tek paket ile cepten, tabletten ve bilgisayardan internete 
bağlanma dönemi

Turkcell'den, tek paket ile cepten, tabletten ve bilgisayardan internete bağlanma dönemi

Turkcell, tek paket ile cepten, tabletten ve bilgisayardan internete bağlanma dönemini başlattı.
     Yapılan açıklamaya göre, Turkcell, kaliteli ve hızlı internet kullanmak isteyenlere tek bir internet paketi satın alarak, paketin içeriğindeki kotayı paylaşımlı kullanma fırsatı sağlıyor. VINN, VINN WiFi ya da tablet seçeneklerinden birini de içeren paylaşımlı internet paketleri, ayda 29,90 liradan başlayan tekliflerle tüketiciyle buluşuyor.
     "VINN'ı içinde Paylaşımlı VINN", "VINN WiFi'ı içinde Paylaşımlı VINN WiFi" ya da "Tableti içinde Paylaşımlı Tablet" paketlerinden birini alan Turkcell'liler, paketlerindeki kotayı aylık 9,90 lira karşılığında istedikleri hatlarla paylaşabiliyor. Kontrat süresince istediği üyeyi kotaya dahil edip çıkarma şansına sahip olan aboneler, çıkardıkları üyeler için herhangi bir cayma ücreti ödemiyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın da, en önemli trendlerden birinin mobil internet olduğu günümüzde, müşterilerinin bu yeni dünyanın sunduğu nimetlerden faydalanması için en uygun koşulları sağlamak üzere ürünler geliştirdiklerini belirtti.
     Sayın, yoğun internet kullanımı olmayan abonelerinin ise, kotalarından sevdiklerinin de yararlanmasını sağlayabileceğini vurguladı.
     Bu arada, abonelerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılamayı hedefleyen Turkcell, ses paketlerinde de ortak kullanım fırsatı sunuyor. Sabit hat yönüne 300 dakika ve Sabah 06.00'dan akşam 18.00'a kadar bedava 1.000 dakika içeren "Paylaşımlı Konuşma Paketi", 14,90 liraya abonelerle buluşuyor. Faturalı abonelere yönelik paket, toplam üç faturalı abone tarafından ortak kullanılabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir