Turkcell'den kurumsal müşterilerine yeni ürün: Turkcell Patronlar Kulübü...

  • Yazı boyutu
Turkcell'den kurumsal müşterilerine yeni ürün: Turkcell Patronlar Kulübü...

Turkcell, kurumsal müşterilerine yönelik yeni bir ürün daha tasarladı.

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell Patronlar Kulübü, şirket patronlarına özel, verimliliklerini arttıracak, işlerini büyütecek ve hayatlarına değer katacak fırsatlar zinciri sunacak.
     Yaklaşık 6 bin patronun üye olmasının seklendiği bu kulüpte, özel mobil eğitimler, ücretsiz ürün servisler, marka işbirlikleri, duayen liderlerden seminerler gibi pek çok ayrıcalık Turkcell Patronlar Kulübü üyelerini bekleyecek.
    
     -Selen Kocabaş-
    
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, açıklamada yer alan ifadesinde, 81 ilde binlerce şirketin Turkcell'le çalışmayı tercih ettiğini belirterek, ''Başarılı her 10 şirketten 9'u Turkcell'le çalışıyor'' dedi.
     Şirketlerin başarısına daha fazla katkı yapabilmek amacıyla işlerinde başarı, fark ve değer yaratacak hizmetlerle, mobil iletişimin sağladığı olanakları sunduklarını ifade eden Kocabaş şunları söyledi:
     ''Ama müşterilerimiz kurumsal olsa da işimiz her zaman insan. Sunduğumuz olanakları daha da kişiselleştirmek istedik. Turkcell'li olmayı tercih eden, yoğun iş temposuna sahip şirket patronlarına teşekkür etmek, onlara özel fırsatlar yaratmak ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek için özel fırsatlar içeren Patronlar Kulübü'nü tasarladık. Artık, yoğun iş temposunda çalışan, iletişim ve eğitim ihtiyaçları farklı olan şirket sahiplerini, seminerler, eğitimler ve hayatın hemen her alanında hoş sürprizler ve kolaylıklar bekliyor.''


Bu haberi 213 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir