Turkcell'den "Kullanıcı Deneyimi Günü"

  • Yazı boyutu
Turkcell'den "Kullanıcı Deneyimi Günü"

Turkcell'den "Kullanıcı Deneyimi Günü"

Geçtiğimiz yıl, "Kullanıcı Deneyimi" ekibi oluşturarak müşteri odaklı duruşunda yepyeni bir dönemi başlatan Turkcell, bugün dünyaca ünlü uzmanların konuşmacı olarak katıldığı "Kullanıcı Deneyimi Günü" etkinliği gerçekleştirdi.
     Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın ev sahipliğinde düzenlenen "Kullanıcı Deneyimi Günü" etkinliği, Telefonica Digital'in Kullanıcı Deneyimi Direktörü Pamela Ellen Mead, Service Design Network'un Yönetim Kurulu Üyesi Shelley Evenson ve Ericsson'un Kullanıcı Deneyimi Yöneticisi Didier Chincholle konuşmacı olarak katıldı.
     Önümüzdeki dönemde "Kullanıcı Deneyimi" odağını kuvvetlendirmeyi hedefleyen Turkcell, düzenlenen etkinlikle konunun derinlemesine incelenmesini sağladı.
     Etkinlikte konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın Turkcell'in 35,2 milyon aboneye sahip ve bir 'lovemark' olduğunun altını çizerek şunları söyledi:
     "Müşterilerimizi kral olarak görüyor ve onlar için en kaliteli hizmeti, en ileri teknolojiyi, en avantajlı fiyatlarla sunmak, onların memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Google, Apple ve Amazon.com gibi küresel devlere baktığımızda 'Kullanıcı Deneyimi' konusu gündemlerinin en üst sıralarında. Biz de Turkcell olarak geçen yıl, 'Kullanıcı Deneyimi' ekibi oluşturarak müşteri odaklı duruşumuzda yepyeni bir dönemi başlattık. İki sene önce kurduğumuz 7'inci His Öngörü Merkezimiz'de ise müşterilerimizin deneyimleri konusunda önemli bilimsel araştırmalara imza atmaya başladık.
     Ürünlerimizi müşterilerimizle birlikte tasarlıyoruz. Önümüzdeki dönemde müşteri ihtiyacından tetiklenen ürün ve servis tasarımı üzerinde derinlemesine çalışarak, hizmetlerimizi mükemmele ulaştırma yolunda adımlar atacağız. Bu çalışmalarımızın müşterilerimizle aramızdaki güven ilişkisini kuvvetlendirmesini, rekabette bizi daha da farklılaştırmasını hedefliyoruz. 'Kullanıcı Deneyim Günü' ile bu odağımıza bir mercek tutma ve işi uzmanları ile tartışma fırsatı bulduk."
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir