Turkcell'den Hac yolcularına özel paket

  • Yazı boyutu
Turkcell'den Hac yolcularına özel paket

Suudi Arabistan 150 Dakika Paketi ile 25 dakika arama ve 125 dakika boyunca aranmanın bedeli 25 lira

Turkcell, yeni tarifeleriyle müşterilerine yurt dışında da hizmet sunmaya devam ediyor.
     Kutsal Hac vazifesini yerine getirmek üzere Suudi Arabistan'ı ziyaret edecek Turkcell'liler, yeni konuşma paketleri sayesinde sevdikleriyle rahatça iletişim kurabilecek.
     Şirket açıklamasına göre, farklı iletişim ihtiyaçları için tasarlanan paketlerden yararlanmak için numara ya da SIM kart değiştirmeye gerek bulunmuyor.
     Turkcell'liler, operatör sınırlaması olmaksızın paketlerini sadece Türkiye'yi değil, her yönü ararken kullanabiliyor, yakınları tarafından rahatça aranabiliyorlar.
     Paketler, tüm hac döneminde rahatlıkla kullanılabilmesi için 90 gün boyunca geçerli. 25 dakika arama ve 125 dakika boyunca aranma olanağı sunan Suudi Arabistan 150 Dakika Paketi'nin bedeli 25 lira.
     Bu paketten yararlanmak için "SUUD150DK" yazıp 2222-ye göndermek yeterli oluyor.
     Suudi Arabistan 300 Dakika Paketi ise 50 lira karşılığında 100 dakika arama ve 200 dakika boyunca da aranabilme olanağı sunuyor.
     Dileyen Turkcell'liler paketlerine, Online İşlem Merkezi'nden 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden ya da Turkcell İletişim Merkezleri'nden üye olabiliyorlar.
    
    
    


Bu haberi 381 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir