Turkcell - BP işbirliği

  • Yazı boyutu
Turkcell - BP işbirliği

Turkcell aboneleri BP istasyonlarından yapacakları 300 liralık alışveriş ile 30 liralık hediye yakıt kazanacak

GSM operatörü Turkcell, 1-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında BP istasyonlarından BP Club kartı ile akaryakıt alan abonelerine hediye akaryakıt kazandıracak.
     Konuya ilişkin yazılı açıklamaya göre, BP Türkiye ile Turkcell arasındaki işbirliği kapsamında, toplam 300 liralık akaryakıt ve otogaz alan Turkcell aboneleri 30 liralık hediye yakıt kazanacak.
     BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Deniz Güloğlu, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, "Turkcell'in müşterilerine avantajlar sunarak GSM dışı alanlarda tasarruf etmelerini sağlayan 'Turkcell'liler Yaşadı' programı kapsamında gerçekleştirdiğimiz işbirliği bu ay 300 TL'lik akaryakıt ve otogaz alışverişine karşılık 30 TL'lik yakıt hediyesi ile devam ediyor. Önümüzdeki dönemde de Turkcell müşterilerinin BP Club'ın ayrıcalıklı dünyasından yararlanmaları için farklı kampanyalar sunuyor olacağız" ifadelerini kullandı.
     Kampanyadan faydalanmak için "KAZAN" yazıp bir boşluk bırakarak BP Club Kart numarasını 2425'e SMS gönderilmesi gerekiyor.
     Kart sahipleri kazandıkları puanı en geç 15 Ağustos 2012 tarihine kadar kullanabilecek.
    
    
    


Bu haberi 346 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir