Turkcell "Akıllı Kadınlar"ı sigortalı yapıyor

  • Yazı boyutu
Turkcell "Akıllı Kadınlar"ı sigortalı yapıyor

Turkcell, ERGO Sigorta iş birliğiyle, Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerini sigortalıyor

Turkcell, ERGO Sigorta iş birliğiyle, Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerini sigortalı yapıyor.
     Açıklamaya göre, Hazır Kart'lı ise kampanya dahilindeki aylık NAR paketlerinden birini alan, faturalı hat sahibi ise 12 ay kontratla 45 lira veya üstü konuşma paketi alan kulüp üyelerine Akıllı Kadınlar Kulübü Sigorta Paketi hediye ediliyor.
     Sigorta Paketi, ferdi kaza sigortası, diyetisyenlik hizmeti, psikolojik danışmanlık, avantajlı fiyatlarla mamografi veya ultrason kontrolü sonrası meme kanseri tedavi sigortasını kapsıyor.
     Turkcell, Akıllı Kadınlar Kulübü ile kendine ve evine iyi bakmayı bilen, sağlığının değerini bilen tüm kadınlara ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Üye sayısı 1,6 milyonu geçen Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü, ERGO Sigorta iş birliğiyle bu kez "Akıllı Kadınlar"ın başta sağlığını güvence altına almak ve kişisel ihtiyaçlarını desteklemek için dev bir adım atıyor.
     Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri bundan böyle eğer isterlerse kontrolleri sonrası meme kanseri tedavi teminatını da içeren kapsamlı bir sigorta paketine sahip olabilecek. Üstelik bu özel Sigorta Paketine Akıllı Kadınlar hiçbir ücret ödemeyecek.
     Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi Turkcell'liler, Hazır Kartlı ise kampanya dahilindeki aylık NAR paketlerinden birini aldıklarında, faturalı hat sahibi ise 12 ay kontratla 45 liralık veya üstü konuşma paketi aldıklarında hediye olarak Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi kazanacak.
     Hazır Kartlılar paketi aldıkları sürece sigortaları devam edecek, faturalı hat sahipleri de kontratlı oldukları takdirde Turkcell Grup Poliçe süresince sigorta paketine sahip olacak.
     Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, şunları kaydetti:
     "Akıllı Kadınlar Kulübü, ev hanımlarının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün daha da zengin bir içeriğe kavuşuyor. Turkcell'li hanımların hayatını kolaylaştıracak, aile bütçelerine katkıda bulunacak tekliflerimizin yanında dönem dönem yaptığımız kampanya ve sürprizlerimizle kulübümüzü benzeri olmayan bir avantajlar dünyası haline getirdik."
     ERGO Sigorta Genel Müdürü Mert Ekitmen ise, "Turkcell ile birlikte Akıllı kadınlar Kulubü çerçevesinde başlattığımız projeyle, Türkiye'nin dört bir yanındaki kadınlara dokunarak ailenin temel taşı olan kadınlarımızın sigortaya hızlı ve kolay erişimini sağlamaktan son derece memnunuz" değerlendirmesini yaptı.
    
    
    


Bu haberi 324 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir