Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı -Time dergisi tarafından "Dünyanın En Etkili 100 İnsanı"…

  • Yazı boyutu
Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı 
     -Time dergisi tarafından "Dünyanın En Etkili 100 İnsanı"…

Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı -Time dergisi tarafından "Dünyanın En Etkili 100 İnsanı" arasında gösterilen Martin Lindstrom 13 Kasım'da konferans verecek

Pazarlama alanında dünyaca ünlü konuşmacıları ağırlayan "Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı", Time dergisi tarafından "Dünyanın En Etkili 100 İnsanı" arasında gösterilen Martin Lindstrom'u ağırlayacak.
     Turkcell açıklamasına göre, Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı'na konuk olacak Martin Lindstrom, 13 Kasım Salı günü Swissotel'de iş ve pazarlama dünyasının önde gelenleri ve Turkcell çalışanlarıyla "Nöromarketing" konusunda bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.
     Markaların, duyguları ve dolayısıyla tüketici tercihlerini nasıl etkilediğini başka bir bakış açısıyla anlatan "Buy-ology" kitabıyla tanınan Danimarka asıllı Lindstrom, halen New York'ta Lindstrom Company, Londra'da BRAND Sense Agency şirketlerinin kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) olarak görev yapıyor. Lindstrom, Time Magazine, Harvard Business Review ve Fast Company gibi dergilere düzenli olarak katkıda bulunurken, dünyanın en itibarlı yayınlarında sık sık yorum ve görüşleriyle yer alıyor.
     Turkcell Akademi'nin pazarlama konferansları, daha önceki senelerde Amerikan başkanlık seçimlerinde Obama zaferinin arkasındaki isim olarak tanınan David Plouffe, ünlü Amerikalı sosyolog Malcolm Gladwell, insan davranışları ve ekonomi üzerine yürüttüğü çalışmalarla ses getiren Dan Ariely'i ve sosyal medya uzmanı Charlene Li'yi ağırlamıştı.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir