Icce Istanbul Validasyon Ve Egitim Tic. Ltd. Sti. - İcce

  Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:5 No:480 Okmeydanı 34384 (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2105914 090-212-2105856
  Dilek Sunar (Firma Sahibi / Ortağı)

  Turkak Akreditasyon Ts En Iso/iec 17020:2005

  • Ürün Adı : Turkak Akreditasyon Ts En Iso/iec 17020:2005

  Ürün Hakkında

  TURKİYE’ DE İLK AKREDİTE VALİDASYON FİRMASI

  I.C.C.E. İstanbul "TS EN ISO/IEC 17020:2005 Çeşitli Tipteki Muayene Kuruluşların Çalıştırılmaları İçin Genel Kriterler” standardına göre TURKAK tarafından 20.07.2007 tarihinde AB-0053-M akreditasyon numarası ile akredite edilmiştir.

  Bu akreditasyon ile HVAC ve LAF validasyon raporlarımız tüm dünyada tanınırlık kazanmış ve “A Tipi” Muayene Kuruluşu olarak 3. taraf bağımsız validasyon hizmeti verdiğimiz onaylanmıştır.

  Akreditasyon Nedir?
  Bir uygunluk değerlendirme kuruluşunun (laboratuar, muayene veya belgelendirme kuruluşu) görevlerini yerine getirme yeterliliğinin ulusal ve uluslararası kabul görmüş teknik kriterler bazında onaylanmasıdır.

  Akreditasyon ve Belgelendirme Arasındaki Fark Nedir?
  Belgelendirme, bir ürün/sistem/personel veya hizmetin belirli bir standarda uygun olduğunun belgelenmesi; akreditasyon, bu uygunluk belgesini düzenleyen kuruluşların teknik ve idari olarak bu belgeleri düzenlemeye yeterli ve yetkin olduğunun, verdiği raporların doğru, geçerli ve güvenilir olduğunun denetlenmesi ve onaylanmasıdır.

  Bu akreditasyon ile;

  • Tüm ölçüm, sonuç ve raporlarımızı etkileyebilecek mali ve diğer baskılardan arındırılmış olarak müşterilerimiz arasında herhangi bir fark gözetmeksizin, geçerli metotlar ve yasal çerçeveler içinde tarafsız, bağımsız ve dürüst olarak hizmet vereceğimizi,

  • Kuruluşumuzda görev alan hiç kimsenin, muayene ve ölçmeye tabii malzemenin tasarımcısı, imalatçısı, tedarikçisi, kullanıcısı, montajcısı, sahibi, bakım onarımcısı ve/veya yetkili temsilcisi olmayacağını,

  • Hizmetlerimiz esnasında ve sonrasında, müşterilerimiz ile ilgili edindiğimiz bilgilerin gizliliğini koruyacağımızı ve müşterimizin onayını almadan müşteri bilgilerini 3. kişi veya kurumlarla paylaşmayacağımızı,

  • Akreditasyon kapsamımızda sözü geçen standartların tüm gereklerini eksiksiz olarak yerine getireceğimizi taahhüt ediyoruz. TURKAK akreditasyonumuz, verdiğimiz hizmetin doğru, tarafsız ve tüm dünyada geçerli olduğunu göstermektedir.

  Bu geçerlilik, TURKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) ile birlikte MLA (Karşılıklı Tanınma Antlaşması - Multilateral Recognition Arrangement), MRA (Çok Taraflı Tanınma Anlaşması - Mutual Recognition Agreement), EA (Avrupa Akreditasyon Birliği - European Co-operation on Accreditation), IAF (Uluslararası Akreditasyon Forumu - International Accreditation Forum, Inc.) içerisindeki tüm yetkili kuruluşları ve ülkeleri de kapsamaktadır.

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  Kalitemiz, sizlerin isteklerini ve beklentilerini karşılayabilme seviyemizdir.
  Bu seviyeyi daha da yukarıya taşımak için yaptığımız sistematik ve planlı tüm faaliyetler kalite güvence sistemimizi oluşturmaktadır.

  Bu doğrultuda hedeflerimiz;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini eksiksiz, zamanında, ekonomik ve sürekli bir şekilde karşılamak,

  • Hizmetimizi ulusal ve uluslararası geçerliliği kabul edilen standart, metot ve kurallara uygun olarak gerçekleştirmek,

  • Gelişen teknolojiyi izlemek ve hizmetimizi bu yönde sürekli iyileştirmek ve geliştirmek,

  • “TS EN ISO/IEC 17020” standardına uygun olarak sürekli hizmet sağlamak,

  • Çalışanlarımızın teknik yeterlilik ve yetkinliklerini yükseltmek ve verimliliği arttırmak için gerekli yatırımları yapmak.

  TURKAK akreditasyonumuz ve referanslarımızdan anlaşıldığı gibi ICCE İstanbul eğitimli, yetkin, tecrübeli kadrosu ile müşteri gizlilik kuralları dahilinde doğru, güvenilir, geçerli, tarafsız ve kaliteli validasyon hizmeti vermektedir.

  Hizmet kalitemizin iyileştirilmesi için tüm öneri ve şikayetlerinizi info@icceturkey.com e-mail adresi ile bize gönderebilirsiniz.

  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Tümünü göster
  Icce Istanbul Validasyon Ve Egitim Tic. Ltd. Sti. - İcce
  Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:5 No:480 Okmeydanı 34384 (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2105914
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir