Türk turizmcisine Amerika'dan ödül -Meander Travel, kendi kategorisinde ABD merkezli…

  • Yazı boyutu
Türk turizmcisine Amerika'dan ödül
     -Meander Travel, kendi kategorisinde ABD merkezli…

Türk turizmcisine Amerika'dan ödül -Meander Travel, kendi kategorisinde ABD merkezli Ulusal Kültür Turizmi Acenteleri Birliği tarafından, 2012'nin "En İyi Tedarikçi Firması" seçildi

Hüseyin Karatepe - Meander Travel, kendi kategorisinde ABD merkezli NACTA (Ulusal Kültür Turizmi Acenteleri Birliği) tarafından "2012'nin En İyi Tedarikçi Firması" seçildi.
     Meander Travel Genel Müdür Yardımcısı Atınç Gür, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1977'de Kuşadası merkezli olarak kurulan ve İstanbul'da ofisi bulunan Meander Travel'ın, Amerika'da turizm sektöründeki faaliyetlerini arttırdığını belirtti.
     Gür, son yıllarda Türkiye'deki lüks segmente hizmet veren otellerin sayısının arttığını ifade ederek, "Türkiye de lüks pazarda sözü geçen bir destinasyon olma yolunda büyük adımlar attı" dedi.
     NACTA ile yaklaşık 4 yıldır "tedarikçi firma" olarak çalıştıklarını ifade eden Gür, şöyle konuştu:
     "Amerika merkezli NACTA, Türkiye'deki tek tedarikçisi olarak bizi 2012'nin 'En İyi Tedarikçi Firması' seçti ve bunu da bizlere bir ödül vererek, taçlandırdı. Tedarikçi acenta olarak yaptığımız işlerden çok memnunlar. Bundan dolayı büyük adımlar attık ve ismimizin bilinirliğini ve güvenirliğini ABD pazarında daha da güçlendirdik."
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir