Türk Traktör, New Holland TTJ serisini Konya'da tanıttı -Konya Tarım ve Hayvancılık Fuarları'na…

  • Yazı boyutu
Türk Traktör, New Holland TTJ serisini Konya'da tanıttı
  -Konya Tarım ve Hayvancılık Fuarları'na…

Türk Traktör, New Holland TTJ serisini Konya'da tanıttı -Konya Tarım ve Hayvancılık Fuarları'na katılan Türk Traktör yeni New Holland TTJ serisi bahçe traktörlerini Konya'da görücüye çıkardı

Konya 11. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı ile Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi Fuarı'na katılan Türk Traktör, yeni New Holland TTJ serisi bahçe traktörlerini tanıttı.
     Türk Traktör'ün köklü geçmişi ve deneyiminden yola çıkarak tasarlanan yeni seri, ideal boyutları ve kompakt tasarımıyla "TT Junior" olarak adlandırılıyor.
     Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, yaptığı açıklamada, bahçecilikle uğraşan çiftçilere büyük kolaylık sağlayacak yeni New Holland TTJ serisi traktörleri Türkiye'de üretmekten büyük gurur duyduklarını belirtti.
     Gün geçtikçe büyüyen bağ ve bahçe tarımında dikim aralıklarının azaldığını ve bodur meyveciliğin ön plana çıktığını ifade eden Özdemir, "Buna bağlı olarak kullanılan traktör ve ekipmanlarda ölçüsel özellikler daha da önem kazanıyor. Yeni TT Junior serisi traktörlerimiz, ölçüleri ve yüksek manevra kabiliyetiyle, bağ ve bahçelerin bir numaralı tercihi olacak" diye konuştu.
     İdeal ölçüleriyle bahçeciliğe yeni bir soluk getireceği düşünülen yeni New Holland TTJ serisi, 50 HP'den 72 HP'ye kadar 4 farklı beygir gücüne sahip modelleriyle gücü ve ekonomiyi bir araya getiriyor.
     TTJ serisi, 8 ileri 8 geri transmisyon özelliğiyle çiftçilerin, tarımsal işlerde istenilen hız aralıklarını kolayca yakalamalarını sağlayarak, maksimum verim sunuyor.
    
    
    

Bu haberi 432 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir