Türk Traktör'den "New Holland Ramazan Kumpanyası"

  • Yazı boyutu
Türk Traktör'den "New Holland Ramazan Kumpanyası"

Türk Traktör'den "New Holland Ramazan Kumpanyası"

Türk Traktör, geleneksel "New Holland Ramazan Kumpanyası" düzenledi.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamada, Ramazan ayı geleneklerini devam ettirmek amacıyla, Türkiye'nin dört bir yanındaki köylerden binlerce kişinin ücretsiz olarak katılım göstereceği kumpanyanın dün Ardahan'dan başladığı ve Ramazan süresince 29 ili dolaşacağı bildirildi.
     Türkiye'nin 7 bölgesini de kapsayacak New Holland Kumpanyası'nın, binlerce çiftçiye geniş çaplı, zengin bir Ramazan eğlencesi sunacağı, çocuk oyunları, sihirbaz, ateşbaz, hokkabaz, meddah, orta oyunu gibi etkinliklerin düzenleneceği kaydedildi.
     Türk Traktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Matthieu Sejourné, kumpanyaya ilişkin, "Birlik ve beraberlik ayı olarak nitelendirilen Ramazan ayı boyunca Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştireceğimiz Ramazan Kumpanyası ile sahip olduğumuz değerleri pekiştirecek olmamız ve bu güzel ayı çiftçilerimizle birlikte kutlayacak olmamız, bizim için büyük önem taşıyor. Bu vesile ile köylere sanatsal etkinlikleri de taşıyor olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz. Türk Traktör ailesi olarak Ramazan ayının, herkes için bereketli ve huzurlu geçmesini diliyoruz" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir