Türk Telekom ve TTNET müşterilerine cicek.com'dan kampanya

  • Yazı boyutu
Türk Telekom ve TTNET müşterilerine cicek.com'dan kampanya

Türk Telekom ve TTNET müşterilerine cicek.com'dan kampanya

Türk Telekom ve TTNET'in bireysel müşterileri, www.cicek.com'un özel koleksiyonunda yer alan seçili ürünlerde yüzde 40'a varan indirimlerden yararlanabilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom ile TTNET, 31 Ocak'a kadar sürecek kampanya kapsamında, www.cicek.com'dan alışveriş yapan Türk Telekom müşterileri, özel koleksiyonlarındaki seçili ürünlerde yüzde 40, diğer tüm çiçek, çikolata ve gusto lezzetlerde yüzde 30 indirim hakkına sahip olacak.
     İndirim şifresi almak isteyen Türk Telekom müşterilerinin "CICEK" yazıp, boşluk bırakarak, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616'ya kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Dileyen müşteriler Türk Telekom Çağrı Merkezi kanalı ile de şifre alabiliyor. TTNET indirim şifresi alabilmek için "CICEK" yazıp boşluk bırakıp, TC kimlik numarasının 6606'ya gönderilmesi yeterli oluyor.
     Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom 444 1 444 çağrı merkezi, bayi ve ofis kanalları, Türk Telekom ve TTNET web sitesi ile www.cicek.com'dan ulaşılabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir