Türk Telekom SABRE Ödülleri'nde finale kaldı

  • Yazı boyutu
Türk Telekom SABRE Ödülleri'nde finale kaldı

Türk Telekom, Telefon Kütüphanesi Projesi ile iletişim alanındaki dünyanın en prestijli değerlendirmelerinden biri olan ve SABRE Ödülleri'nde iki kategoride finale kaldı.

Türk Telekom açıklamasına göre, ''Türkiye'ye Değer'' çatısı altında yürütülen ve görme engelli müşteriler için hayata geçirilen Türk Telekom'un ''Telefon Kütüphanesi'' projesi, dünyanın önde gelen iletişim sektörünün analiz ve ölçümleme kurumlarından biri olan Holmes Report Dergisi tarafından düzenlenen iletişim dünyasının en önemli ödüllerinden SABRE Ödülleri'nde ''İtibar Yönetimi Üstün Başarı'' ve ''Türkiye'' kategorilerinde finale kaldığı bildirildi.
     Açıklamada, şunlar kaydedildi:
     ''Telefon kütüphanesi projesi Türk Telekom ve Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji Laboratuvarı (GETEM) işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. İletişim teknolojilerinin olanaklarından faydalanarak tüm toplumun hayata katılması için eşit koşullara sahip olması prensibi ile hayata geçirilen proje sayesinde görme engelli Türk Telekom müşterileri yüzlerce sesli kitaba 0 800 219 91 91'i arayarak ev telefonları üzerinden ücretsiz olarak ulaşıyor.''
     Ödüller, 31 Mayıs 2012 tarihinde Belçika'da açıklanacak.


Bu haberi 238 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir