Türk Telekom "Müşteri Hizmetleri" alanında iki Stevie Ödülü aldı

  • Yazı boyutu
Türk Telekom "Müşteri Hizmetleri" alanında iki Stevie Ödülü aldı

Türk Telekom "Müşteri Hizmetleri" alanında iki Stevie Ödülü aldı

Türk Telekom, dünyanın en saygın ödüllerinden biri olan "Stevie® Awards for Sales & Customer Service"te "Müşteri Hizmetleri" kategorisinde iki bronz ödüle layık görüldü.
     Şirketten yapılan açıklamaya göre, iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, ABD'nin en prestijli ödül organizasyonlarından olan Stevie® Awards for Sales & Customer Service'te iki ayrı kategoride ödül kazandı.
     ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen törende Türk Telekom, "Yılın Müşteri Hizmetleri Şikayet Takımı" ve "Müşteri Hizmetlerinde Yenilikçilik" kategorilerinde bronz ödüllerin sahibi oldu. Ödülleri, Türk Telekom Şikayet Yönetimi Müdürü Şenol Yılmaz aldı.
     Şenol Yılmaz, Türk Telekom'un müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunduğunu belirterek, "Bu ödülleri almamızda Türk Telekom çalışanlarının özverili çalışmalarının ve müşteri odaklı yaklaşımlarının büyük rolü var" değerlendirmesini yaptı.
     Türk Telekom, "Yılın Müşteri Hizmetleri Şikayet Takımı" ve "Müşteri Hizmetlerinde Yenilikçilik" kategorilerinde geliştirdiği "Müşterinin Kahramanı" projesiyle rakiplerini geride bıraktı.
    
    
    

Bu haberi 128 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir