Türk Telekom ile KPN Group'dan yeni işbirliği

  • Yazı boyutu
Türk Telekom ile KPN Group'dan yeni işbirliği

Türk Telekom ile KPN Group'dan yeni işbirliği

Türk Telekom ile KPN Group Belgium/BASE, Belçika'daki Türklerin daha iyi iletişim hizmeti alabilmesi adına yeni bir işbirliğine imza attı.
     Avea'dan yapılan açıklamaya göre, dünyanın en büyük 500 telekom şirketi arasında yeralan Türk Telekom ile KPN Group Belgium/BASE Belçika'da yaşayan Türk vatandaşların gereksinimlerini daha iyi karşılamak için işbirliğine gitti.
     İmzalanan anlaşma kapsamında, 2003 yılındaki adıyla BASE'in Belçika'da yaşayan Türklerin hem Belçika'da hem de Türkiye'de uygun fiyata iletişim kurmaları amacıyla hayata geçirdiği "Ay Yıldız", "Türk Telekom Mobil" oluyor.
     Gerçekleşen işbirliği ile mevcut Ay Yıldız müşterileri 26 Kasım 2012 tarihi itibariyle "Türk Telekom Mobil" müşterisi olacak ve Belçika'dan Türkiye'yi uygun fiyatlara arayabilecekler.
     Aramalarda, Belçika'yı aramakla Türkiye'yi aramak arasında hiçbir ücret farkı olmazken, "Türk Telekom Mobil" aboneleri, her iki ülke ile yaptıkları görüşmeler için aynı ücreti ödeyecekler.
     Aboneler sabit tarafta Türk Telekom'un yanı sıra, mobil tarafta Türk GSM operatörü Avea'nın şebekesinden de yararlanabilecekler.
    
    
    

Bu haberi 217 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir