Türk Telekom Genel Müdürü Yılmaz: -"Türk Telekom, önümüzdeki dönemlerde rekabeti çok daha iyi…

  • Yazı boyutu
Türk Telekom Genel Müdürü Yılmaz:
  -"Türk Telekom, önümüzdeki dönemlerde rekabeti
  çok daha iyi…

Türk Telekom Genel Müdürü Yılmaz: -"Türk Telekom, önümüzdeki dönemlerde rekabeti çok daha iyi anlayan ve rekabet şartlarına uygun şekilde oyun planları geliştiren bir şirket olacak"

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Türk Telekom'un, rekabeti çok daha iyi anlayan, rekabet şartlarına uygun şekilde oyun planları geliştiren bir şirket olacağını söyledi.
     Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türk Telekom'un, binlerce çalışana sahip, Türkiye'nin göz bebeği bir kuruluş olduğunu belirtti.
     Türk Telekom'u, Türkiye'nin teknolojik alt yapısını inşa eden şirket olarak konumlandırdıklarına işaret eden Yılmaz, "Önümüzdeki dönemlerde de Türk Telekom, Türkiye'nin büyümesine paralel olarak ciddi adımlar atmayı hedefliyor" dedi.
     Vizyonlarını, dijital yaşam, değer odaklı yaklaşım ve dünyaya açılım doğrultusunda, "3D" olarak isimlendirdiklerini anlatan Yılmaz, şöyle konuştu:
     "Dijital yaşam dönüşümünü sağlayan şirket olmak istiyoruz. Bugüne kadar, alt yapıya büyük yatırımlar yaptık, artık üst yapıya yatırım yapmanın zamanı geldi. Şirketler ile işbirliği yaparak, teknolojinin yoğun kullanımı ile insanların yaşamlarını değiştirmek ve dönüştürmek istiyoruz. 3D vizyonunun ikincisi ise, değer odaklı bir şekilde tam müşteri memnuniyetidir. Müşteri, gerçek patronumuzdur. Dolayısıyla onlara mükemmel ve kesintisiz hizmet vermek istiyoruz. Son olarak da dünyaya açılım olarak bir hedef koyduk. Türkiye'nin, dünyada önemli bir marka haline gelmesini istiyoruz. Biz 81 ilde teşkilatı olan büyük bir şirketiz. Türkiye'nin en ücra köşesine kadar hizmetlerimizi taşıyoruz. Buradan aldığımız güçle hedefimiz elbette önümüzdeki dönemlerde bölgeye ve dünyaya açılmak."
     Sektörde hakim olan rekabet ortamında bir adım önde olmanın büyük önem taşıdığını vurgulayan Yılmaz, "İletişim sektöründe, pazarı büyütmek ve pazarda hak ettiğimiz yerde olmak için yoğun gayret göstereceğiz. İletişim sektörü çok dinamik bir sektör. Türk Telekom, önümüzdeki dönemlerde rekabeti çok daha iyi anlayan ve rekabet şartlarına uygun şekilde oyun planları geliştiren bir şirket olacak" dedi.
     Denizli ziyareti kapsamında, Türk Telekom İl Müdürlüğünü ziyaret eden Yılmaz, daha sonra Saraçoğlu Kasrı'nda Denizli protokolü ile bir araya geldi.
    
     -"Türkiye'ye Değer" projeler-
    
     Bu arada, Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, Türk Telekom'un, gerçekleştirtiği sosyal sorumluluk projeleriyle son üç yılda 80'den fazla ulusal ve uluslararası ödüle layık görüldüğü bildirildi.
     Türk Telekom'un, ülke çapında hayata geçirdiği "Türkiye'ye Değer" sosyal sorumluluk projeleriyle toplum yaşamına değer kattığı bildirilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
     "İyi bir kurumsal vatandaş sorumluluğu ile tüm Türkiye'ye yayılmış sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Türk Telekom, Denizli'de de çeşitli projelerle toplum hayatına katkıda bulunuyor. Görme engellilerin bilgiye erişiminde önemli bir katkı sunan Telefon Kütüphanesi projesi, Denizli'den yoğun ilgi görüyor. Denizli, Telefon Kütüphanesi'ni Türkiye'deki tüm illerin içinde en çok kullanan 14'üncü il konumunda. Tüm Türkiye'ye yayılmış 100 bin ağaçlık e-Fatura Ormanları'na 2 bin ağaç ile katkıda bulunan Denizli'nin ilçelerinde ücretsiz internet hizmeti sunan 19 internet evi bulunuyor. 1985 yılından bu yana hizmet veren Denizli Türk Telekom Amatör Spor Kulübü'nde bin 670 sporcu futbol oynuyor."
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir