Türk Telekom'dan STK'lara ücretsiz 444'lü hat kampanyası

  • Yazı boyutu
Türk Telekom'dan STK'lara ücretsiz 444'lü hat kampanyası

Türk Telekom'dan STK'lara ücretsiz 444'lü hat kampanyası

Türk Telekom, özel servis numarası olan 444'lü hatları, sivil toplum kuruluşlarına (STK) erişim kolaylığı sağlamak amacıyla ücretsiz olarak sunuyor.
     Türk Telekom açıklamasına göre,ücretsiz 444'lü hat kampanyasından kamu yararına çalışan dernek statüsü taşıyan STK'lar yararlanabilecek. 5253 sayılı Dernekler Kanunu'na göre "Kamu Yararına Çalışan Dernek" statüsündeki sivil toplum kuruluşlarının faydalanabileceği kampanya kapsamında 444'lü hatlar çeşitli avantajlarla kullanıma sunuluyor.
     Özel servis numarası olarak kullanılan 444'lü hatlar için erişim numarası ücreti, bağlantı ve yönlendirme ücretleri almadan hizmet sunacak olan Türk Telekom, bu hizmet kapsamında arayan numaraların kampanya kapsamındaki 444'lü numaralara yönlendirilmesi de 12 ay boyunca ücretsiz olarak yapılacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen STK'ların 31 Aralık 2012 tarihine kadar Türk Telekom ofislerine başvurması yeterli olacak.
    
    
    

Bu haberi 146 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir