Türk Telekom'dan kadın sporculara destek

  • Yazı boyutu
Türk Telekom'dan kadın sporculara destek

Türk Telekom'dan kadın sporculara destek

Türk Telekom'un 415 kadın sporcusu 2012 yılında Türkiye, Avrupa ve Balkan şampiyonalarında farklı kategorilerde aldıkları derecelerle toplam 112 madalya kazandı.
     Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom sadece ürün, hizmet ve servisleriyle değil, Türk sporuna yaptığı yatırımlarla da değer yaratmaya devam ediyor. Geleceğin başarılı sporcularını oluşturacak gençleri doğru ellerde yetiştirmek üzere birçok branşta altyapı yatırımları yapan Türk Telekom'un desteklediği sporcular içinde kadın sporcular da başarılarıyla dikkat çekiyor.
     Türk Telekom'un kadın sporcuları 2012 yılında 17 Türkiye birinciliği, 4 Avrupa derecesi, 16 Balkan derecesi ile toplam 112 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.
     Şirketten konuyla ilgili olarak yapılan değerlendirmede de, "Türkiye'nin iletişim altyapısını oluşturan ve işleyişini sağlamak üzere çalışan şirketimiz, Türk sporunun altyapısına yaptığı yatırımlarını artırarak sürdürüyor. Türk Telekom'un amatör spor kulüplerine yönelik desteği, Türk gençliğine ve Türk insanına verdiği değerin önemli bir göstergesidir" ifadelerine yer verildi.
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir