Türk Telekom'dan "Evlendiren Kampanya" -Kampanya ile Türk Telekom ailesine katılacak çiftler…

  • Yazı boyutu
Türk Telekom'dan "Evlendiren Kampanya"
     -Kampanya ile Türk Telekom ailesine katılacak çiftler…

Türk Telekom'dan "Evlendiren Kampanya" -Kampanya ile Türk Telekom ailesine katılacak çiftler 1 ay boyunca paket ücreti ödemeden konuşacak

İletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni yuva kuran ya da kurmaya hazırlanan çiftler için sunduğu "Evlendiren Kampanya"sı ile düğün hazırlıklarına destek oluyor.
     Türk Telekom açıklamasına göre, "Evlendiren Kampanya" ile Türk Telekom ailesine katılacak çiftler 1 ay boyunca paket ücreti ödemeden konuşacak, ayrıca hem ev ve iş telefonlarını hem cep telefonlarını hem de yurt dışı sabit hatları ararken kullanabilecekleri bedava dakikalar ve kablosuz bir telefon kazanacak.
     Kampanya ile Türk Telekom ailesine yeni katılacak çiftler, 12 ay taahhütle çok özel avantajlardan ve indirimlerden faydalanabilecek.
     Türk Telekom müşterisi olarak Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj 600 Artı ve Ev Avantaj Özgür tarifelerine 12 ay taahhütle yeni abonelik gerçekleştirecek çiftler ilk ay tarife ücreti ödemeyecekler.
     Seçecekleri tarifeye ek olarak 1 yıl boyunca her ay şehir içi, şehirler arası, 444'lü numaralar ve GSM'in yanı sıra 1. kademe milletler arası olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonları yönüne yapılan aramalarda kullanabilecekleri ücretsiz 500 dakika kazanacaklar.
     "Evlendiren Kampanya" 1 Ocak 2011 tarihinden sonra evlenen ya da 31 Aralık 2012 sonuna kadar evlenecek çiftler için geçerli olacak.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir