Türk Telekom'dan e-fatura kampanyası...

  • Yazı boyutu
Türk Telekom'dan e-fatura kampanyası...

Türk Telekom'dan e-fatura kampanyası...

Türk Telekom, e-fatura talimatı veren bireysel müşterilerine şehir içi, şehirlerarası, 444lü numaralar, GSM ve 1. kademe milletlerarası yönüne yapılan aramalarda kullanabilecekleri 100 dakika hediye edecek.
     Türk Telekom açıklamasına göre, 29 Haziran - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında e-faturaya geçiş yapacak Türk Telekom müşterileri, bir sonraki fatura döneminde şehir içi, şehirlerarası, 444lü numaralar, ve GSM-in yanı sıra 1. kademe milletlerarası olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonları yönüne yapılan aramalarda da 1 ay boyunca kullanabilecekleri 100 dakika kazanıyor.
     Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Türk Telekom ofis ve bayileri ya da 4441444 nolu müşteri hizmetlerinden, fatura gönderim seçeneklerini e-fatura olarak değiştirmeleri yeterli oluyor. E-fatura hizmetine geçiş yapan müşteriler özet fatura bilgilerine belirttikleri e-posta adresinden, SMS yoluyla ya da Türk Telekom Online Hizmet Merkezi'nden ulaşabiliyor.
     Sürdürülebilirlik süreçlerine 90'lı yılların başında enerjiyi yedeklemek üzere kurduğu güneş enerjisi panelleriyle başlayan Türk Telekom, 2010 yılında Türk Telekom Sürdürülebilirlik Komitesi'ni kurdu. Gelecek nesillere daha iyi bir gelecek bırakma hedefiyle çalışmalar yürüten Türk Telekom, Sürdürülebilirlik Komitesi liderliğinde, ofis uygulamalarını ve iş süreçlerini sürdürebilirlik prensiplerine göre dönüştürüyor.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir