Türk Telekom'dan bilgisayar kampanyası

  • Yazı boyutu
Türk Telekom'dan bilgisayar kampanyası

Türk Telekom, çocuklarının karnelerini bilgisayarla ödüllendirmek isteyen müşterileri için bilgisayar kampanyası başlattı.

     Türk Telekom açıklamasına göre şirketin, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ya da başarılı çocuklarının karnelerini bilgisayarla ödüllendirmek isteyen müşterileri için geliştirdiği bilgisayar kampanyası bilgisayar sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
     Kampanya kapsamında Türk Telekom bireysel müşterileri 26,99 liradan başlayan taksitlerle masaüstü bilgisayara, 31,99 liradan başlayan taksitlerle ise dizüstü bilgisayara sahip olabilecek.
     Türk Telekom bireysel müşterileri farklı özellikler sunan 3 marka, 24 ay ve 36 aydan oluşan taksit seçeneklerinden kendisi için uygun olanı tercih edebilecek. Taksit tutarları, her ay ev telefonu faturasına eklenecek. Bilgisayar sahibi olmak isteyen Türk Telekom bireysel müşterileri ek ücret ödemeden Türk Telekom bayii ve ofislerinden imzalayacakları sözleşme ile taksit süresince taahhüt vererek kampanyadan faydalanabilecek.
    


Bu haberi 273 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir