Türk Telekom'dan "Açık İletişim" uygulaması

  • Yazı boyutu
Türk Telekom'dan "Açık İletişim" uygulaması

Türk Telekom'dan "Açık İletişim" uygulaması

Türk Telekom Saha Yönetimi Başkanlığı, Bölge ve İl Müdürlükleri'ne bağlı 20 bini aşkın çalışan için "Açık İletişim" uygulamasını başlattı.
     Yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom'un 3D vizyonu doğrultusunda, 2013 yılında en çok önem verilecek konuların başında gelen "Değer Odaklı Müşteri Hizmetleri" kapsamında, her hafta 1 saat boyunca, 81 ilden saha çalışanları Saha Yönetimi Başkanı Haktan Kılıç'a telefonla ulaşarak tüm görüş ve dileklerini kendisine iletebiliyor.
     İlk uygulama kapsamında 25 Ocak'ta Afyon, Sakarya, Adana, İstanbul, İzmir ve Aydın'dan birçok çalışan Açık İletişim'e bağlanarak Haktan Kılıç'a fikirlerini, çözüm bekledikleri konuları ve dileklerini iletti. Çalışanlar, böyle bir uygulamanın başlatılması ve bu şekilde fikirlerini dile getirmelerinin çok değerli olduğunu dile getirdi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Haktan Kılıç, "Açık İletişim" isimli bu yeni uygulama konusunda "Sahada görev yapan çalışanlarımızın fikirleri bizim için çok değerli. Onların değerli fikirlerini almak, dertlerini dinlemek, çözüm üretmek bizim öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bunlardan da önemlisi, şirketimize değer katan, markamız için emek veren değerli çalışanlarımız ile birebir iletişime geçmek bizim için büyük önem taşıyor" dedi.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir