Türk Telekom'a 5 ödül

  • Yazı boyutu
Türk Telekom'a 5 ödül

Türk Telekom, Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri'nde 5 ödül aldı

Türk Telekom bu yıl 24'üncüsü gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri'nde Telefon Kütüphanesi projesine ait reklam çalışmaları ile toplam 5 ödülün sahibi oldu.
     Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom'un Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji Laboratuvarı ile birlikte hayata geçirdiği, görme engelli müşterilerinin ev telefonları üzerinden yüzlerce sesli kitaba ücretsiz olarak ulaşmalarını sağlayan Telefon Kütüphanesi projesi Kristal Elma Ödülleri'nde En İyi Sosyal Sorumluluk Reklamı, En İyi Kurumsal İmaj Reklamı, En İyi Yapım ve braille alfabeli insert çalışması ile En İyi Medya Kullanımı ödüllerini kazandı.
     Türk Telekom'un Telefon Kütüphanesi projesinin Publicis Yorum tarafından çekilen reklam filmi ödül töreninden film, TV ve sinema dalında "Kurumsal İmaj" ve "Toplumsal Sorumluluk" kategorilerinde Kristal Elma ile dönerken; medya kullanımı dalında projenin Braille alfabeli insert uygulaması da Kristal Elma'ya değer görüldü.
     Proje aynı zamanda Özel Ödüller dalında "En İyi Reklam Yapımı" alanında Kristal Elma'nın sahibi oldu. Proje aynı zamanda "En İyi Reklam Yapımı" dalında Kristal Elma Özel Ödülü'nün sahibi oldu. Geceden 4 Kristal Elma ile dönen Telefon Kütüphanesi projesi film, TV ve sinema dalında değerlendirilen Teknoloji Hizmetleri kategorisinden ise ikincilik ödülünü aldı.
    
    
    


Bu haberi 304 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir