Türk Telekom, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı -Türk Telekom'un Afyon, Ağrı, Hakkari ve…

  • Yazı boyutu
Türk Telekom, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı
     -Türk Telekom'un Afyon, Ağrı, Hakkari ve…

Türk Telekom, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı -Türk Telekom'un Afyon, Ağrı, Hakkari ve Sinop'ta hayata geçirdiği Anadolu Öğretmen Liselerinde öğretmen ve öğrencilerin Öğretmenler Günü kutlandı

Türk Telekom, Türkiye'ye Değer kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında çeşitli illerde yaptırdığı okulların, öğretmen adayları ve öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.
     Yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Anadolu Öğretmen Liseleri, Türkiye'nin dört bir yanında öğretmen adayları yetiştiriyor.
     Türk Telekom Afyon İl Müdürü Ahmet Ali Gedik, Sandıklı Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi'ne gerçekleştirdiği ziyaretle öğretmen adayları ve öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutladı. Gedik, "Türk Telekom olarak bizler Türk Telekom Anadolu Öğretmen Liseleri'nde eğitim gören ve geleceğin öğretmenleri olacak öğrencilerimize eğitim olanağı sunmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz" dedi.
     Türk Telekom Ağrı İl Müdürü Hakan Özgür, Türk Telekom'un, Türkiye'ye Değer sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Türk Telekom Okulları kapsamında yaptırdığı Ağrı Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi'ni, Türk Telekom Hakkari İl Müdürü Uğur Düyenli, Hakkari Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi'ni, Türk Telekom Sinop İl Müdürü Baki Günay da Sinop Boyabat Türk Telekom Anadolu Öğretmen Lisesi'ni ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerin 23 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik etti.
     Bu arada, açıklamada verilen bilgiye göre, Türk Telekom'un, geleceğe yatırım anlayışı ile hayata geçirdiği Türk Telekom Okulları projesiyle Türkiye'nin dört bir yanında eğitim tesisleri inşa edildi. Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile hayata geçirilen proje toplam 76 adet eğitim binasını kapsıyor. Türkiye'de eğitim alanında bugüne kadar hayata geçirilen en büyük sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Türk Telekom Okulları projesi, 30 bini aşkın öğrenciyi mode eğitim ortamına kavuşturdu.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir