Türk mobilyasinin parlayan yildizi: ‘Inegöl Mobilyasi’

  • Yazı boyutu
Türk mobilyasinin parlayan yildizi: ‘Inegöl Mobilyasi’

17. Inegöl Mobilya Dekorasyon Fuari, MODEF Expo, 5-11 Kasim 2007 tarihleri arasinda Modef Fuarcilik LTD.STI. Organizasyonu ile Inegöl Kültürpark Fuar Merkezinde Inegöl’de düzenlenecektir.

25.000 metrekarelik bir alanda Inegöl Mobilyasi’nin en seçkin ürünlerinin sergilenecegi MODEF Expo’de Ev Mobilyalari, Dekorasyon Üniteleri, Oturma Gruplari, Koltuklar ve Aksesuarlar, sektör temsilcilerinin izlenimine sunulacak.


INEGÖL MOBILYASI

Inegöl’de agaç isleme sanati 20. Y.Y baslarina dayaniyor. Kerestecilik, sandik ve daha sonra sandalyecilik ile devam eden sektör bugün Türk Mobilya Sektörünün % 35’ini teskil etmektedir. Inegöl’ün % 65’ini olusturan Mobilya Sanayi büyük bir gelisim süreci içerisindedir.

Yeni jenerasyonun ortaya koydugu vizyon sonucu 2000`de 5 milyon dolar olan mobilya ihracati, 2005`te 42 milyon dolara ulasti. Mode tasarimli ürünleri ve kalitesiyle dünya tarafindan da fark edilen Inegöl, AB ülkeleri basta olmak üzere 80 ülkeye mobilya ihraç ediyor.
Ürünlerinin pazarlama ve sevkiyatinda cografi konumu itibariyle avantajli bir noktada bulunan Inegöl Türkiye’nin her yerine kendi ulasim imkânlariyla ürün teslimi yapiyor.
Inegöl Mobilyasinin en seçkin ürünlerini bir arada görebileceginiz MODEF Expo, 5-11 Kasim tarihinde gerçeklesecektir.
Türk Mobilya Sektörünün kalbi Inegöl’de atiyor.

Bu haberi 2,708 kişi okudu

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir