Türk iş dünyasından İsveç'e "çıkarma"

  • Yazı boyutu
Türk iş dünyasından İsveç'e "çıkarma"

Türk iş dünyasından İsveç'e "çıkarma"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, işadamlarından oluşan heyetle birlikte, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İsveç ziyaretine eşlik edecek.
     TOBB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki 100'ü aşkın işadamından oluşan özel sektör heyeti, Gül'ün İsveç ziyaretine eşlik edecek. Türk-İsveç İş Forumu ve çok sayıda toplantıya iştirak edecek işadamları, iki ülke arasındaki ticaretin artırılması için görüşmelerde bulunacak. Öte yandan, işadamları, İsveç'te yeni işbirlikleri ile ticari ve yatırım bağlantıları arayışında olacak.
     İsveç'e 10 Mart 2013 Pazar günü hareket edecek Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet 11 Mart 2013 günü Stockholm'de Gül ile İsveç Kralı Carl XVI. Gustaf'ın da bulunacağı Türk-İsveç İş Forumu'na katılacak.
     İsveç programı çerçevesinde düzenlenecek 'sektörel toplantılar'da işadamlarını kendi sektörlerinin temsilcileriyle buluşma imkanı bulacak.
    
    
    

Bu haberi 178 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir