Türk Eximbank Konya'da irtibat bürosu açtı

  • Yazı boyutu
Türk Eximbank Konya'da irtibat bürosu açtı

Türk Eximbank Konya'da irtibat bürosu açtı

Türk Eximbank Konya ve çevresindeki ihracatçılara daha iyi hizmet verebilmek için Konya irtibat bürosunu açtı.
     Türk Eximbank'tan yapılan açıklamada, ülke ekonomisinin lokomotifi olan ihracat ile ilgili, 2023 yılı hedefinin 500 milyar dolar olduğu anımsatılarak, bu hedefe ulaşmanın bir kamu stratejisi haline geldiği ve tüm ekonomik kurumlar tarafından çalışmalara başlandığı kaydedildi.
     Türk Eximbank'ın da ulaşılmak istenilen ekonomik hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüğü belirtilen açıklamada, özellikle son 2 yıldır, yeni bir yapılanma ve vizyon farklılığı çerçevesinde ihracatçılara daha yakın olmayı, müşteri odaklılık prensibi ile farklı bir pazarlama anlayışı içerisinde faaliyetlerin sürdürüldüğü ifade edildi.
     Yönetim Kurulunun aldığı karar doğrultusunda ülke ekonomisinde önemli bir yeri olan Konya'da bankanın bir irtibat bürosunun faaliyete geçirilmesinin kararlaştırıldığı bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "Türk Eximbank'ın ve bankamızca uygulanan kredi ve sigorta programlarının Konya ve çevre illerinde faaliyet gösteren ihracatçılara tanıtımı, karşılaşılan sorunların yerinde değerlendirilmesi, Konya bölgesindeki ihracatçılarımızın finansman ihtiyaçlarının karşılanması konusunda bilgilendirilmesi, kredi ve sigorta programları ile ilgili başvuruların incelenerek genel müdürlük birimlerimize ulaştırılması ve bankamızla ilgili işlemlerin hızlandırılması gibi görevleri yerine getirecek olan Konya temsilciliğimiz, bölge ihracatçılarımıza önemli bir destek birimi olarak bugün törenle açılmıştır."
    
    
    

Bu haberi 197 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir