TÜPRAŞ'ın kuruluşunun 29. yıl dönümü -İzmir Rafineri Müdürü Şahin Çalbıyık: "Önceki…

  • Yazı boyutu
TÜPRAŞ'ın kuruluşunun 29. yıl dönümü
     -İzmir Rafineri Müdürü Şahin Çalbıyık:
     "Önceki…

TÜPRAŞ'ın kuruluşunun 29. yıl dönümü -İzmir Rafineri Müdürü Şahin Çalbıyık: "Önceki yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da sağlık, emniyet, çevre ve insan kaynağının geliştirilmesi konuları önceliklerimiz olacak"

Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ (TÜPRAŞ) İzmir Rafineri Müdürü Şahin Çalbıyık, "Önceki yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da sağlık, emniyet, çevre ve insan kaynağının geliştirilmesi konuları önceliklerimiz olacak" dedi.
     Çalbıyık, TÜPRAŞ'ın kuruluşunun 29. yıl dönümü nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada, belirsizliklerin devam edeceğini tahmin ettikleri 2013 yılında da hedeflerine ulaşmak için "koşmaya" devam edeceklerini belirtti.
     Dünyanın içinde bulunduğu sıra dışı dönemde yatırımların zamanında gerçekleştirilmesiyle üretimin kesintisiz sürdürülmesine katkıda bulunduklarını ifade eden Çalbıyık, açıklamada şu görüşlere yer verdi:
     "Başarı için operasyonlarımızı hassas ve dikkatli planlamamızın büyük katkıları olduğunu bugün çok daha iyi anlıyoruz. Önceki yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da sağlık, emniyet, çevre ve insan kaynağının geliştirilmesi konuları önceliklerimiz olacak. İş yapış kültürümüzü insan kaynağımızın geliştirilmesi üzerine inşa ettiğimizde ekonomik ve teknik süreçlerimizin daha da istikrarlı gelişeceğine inanıyoruz. 30. yılımızda daha da önemli mesafeler alacağımıza olan inancım tam."
    
    
    

Bu haberi 220 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir